מינטימיות- שיעור לגברים #1 מתנה ליום האהבה

מינטימיות- שיעור לגברים #1 מתנה ליום האהבה

אומרים לנו שיש סקס אחר.

מה אנחנו באמת רוצים בחיי המין שלנו?

 השאלה קודם כל היא האם אנחנו באמת רוצים חיי מין טובים יותר?

אני שואלת זאת מהסיבה שגברים רבים רק אומרים שהם רוצים חיי מין טובים יותר, אבל הם מתכוונים רק לזה שהם לא מבסוטים ממספר הפעמים המוקדש לסקס בשבוע, בחודש.

פעמים רבות לגברים אין סבלנות למשחק מקדים ארוך או שהם לא יודעים איך לעשות זאת, או שאולי הם חושבים שזה לא ממש משרת אותם ומשחק מקדים הוא רק בשביל האישה, כשכל מה שגבר צריך זה כמה דקות של חיכוך על האיבר, על בסיס יומי כמעט ותו לא.

כמובן שזה לא נכון לגבי כל הגברים, אבל אם תשאלו את עצמכם בכנות מה אתם בעצם רוצים מהסקס, התשובה הכנה לרוב תהיה: סקס בכל יום כמעט, ואם אפשר אז עם כל מיני נשים, כדי שיהיה גיוון. גברים מעטים יגידו שהם באמת רוצים ללמוד להשתפר בסקס, שהם רוצים ללמוד לא לגמור כל כך מהר/לאט, או שהם רוצים לגרום לאישה שלהם עונג עילאי.

אז מה אתם באמת רוצים?

בוא נדמיין סיטואציה שיש לכם אישה כזאת שרוצה כל יום סקס של כמה דקות בלבד שמכיל את חיכוך החדירה ושפיכה דיי מהירה, האם זה יספק אתכם?

רוב הגברים יענו בצחוק שזה כל מה שהם רוצים, בלי משחק מקדים, בלי להתייחס למה היא רוצה, בלי כאבי ראש של התכרבלות וחיבוקים לאור ירח, בלי רומנטיקה, בלי שיחות ובלי רגשות אם אפשר...

אם זה הכיוון שלכם, אתם בכיוון הלא נכון ואתם צריכים לחשב מסלול מחדש!  סקס של כמה דקות, בעמידה, מאחור יכול להיות נחמד ל"קוויקי" (מספר קצר) אבל זה לא ייתן לכם את החוויה של סקס יוצא מן הכלל. זה לא ישאיר לכם זכרונות שתוכלו "לקחת" אתכם ליום עבודה מפרך ולהתענג על דמיונות מדליקים מהסקס האחרון,  על להיות איש סודה של הפרטנרית שלך, על כל הדברים שמדליקים אותה שעשיתם, ואיך זה גרם לכם להרגיש.

איך עושים את זה אחרת?

אז כדי שזה יתאפשר אתם צריכים להתכונן ולצפות, הציפיה היא זאת שתדליק את מה שאתם מבקשים שיקרה, אז קודם כל, בלי שהיא תצטרך לבקש, כמה דברים צריכים להיות ברורים מאליו:

  1. הגבירו את הרומנטיקה. זה יכול להיות עמעום האורות, מוזיקה ונרות, נגיעות נעימות ורכות שמובילות לפינוקים כמו עיסוי של הכתפיים והצוואר, שיובילו אותך להפשיט חלק מהבגדים. אתה תודה לי אם תפעל בצורה זאת כי כל מה שאישה צריכה כדי להתחרמן זה רומנטיקה והשקעה בדיוק כזאת.
  2. השתמש בידיים ובפה כדי להביא אותה קרוב לאורגזמה עוד לפני שהאיבר שלך מתעורר לשחק.
  3. בחדירה - אם היא לא גמרה עדיין ואתה קרוב לאורגזמה, יש משהו שאתה יכול לעשות גם כדי שהיא תגמור לפניך וגם שיעצים לך את החוויה: החדרה ממש ממש איטית ועמוקה עם עצירות במקום החיכוך המהיר שגורם לך לגמור. עבור לקצב איטי שיגרום לה להרגיש אותך עד הסוף בפנים. תשאר שם רגע כדי שהיא תוכל להתחיל להתפתל עליך, ותן לה לקבוע את הקצב, כל עוד זה איטי.

 ברגע שהבנתם את זה תוכלו לעבור לשלב הבא ובאמת לשפר את חיי המין שלכם. תצטרכו לפתוח את הראש לכמה דברים חדשים.

כי השלב הבא הוא למתקדמים...

  1. לפתוח שיחה כנה על רגשות: על מה קורה איתך, מה שלומך? להביע עניין אמיתי כמו בשיחת נפש עם חבר יקר, זה עוזר לכל אישה לפתוח את ליבה לדבר ולחלוק, ככה הלב והגוף מרגישים בטוח לחלוק גם את המין את הגוף ואת משחקי הדמיון השובבים. אז קודם כל לחלוק בשביל להתאחד.
  2. הכן משחק קטן כדי  להבין:  מי האישה שלך? מה היא אוהבת במיטה, איך היא חושבת במיטה, מה מדליק אותה? על מה היא מפנטזת, המשחק יכול להכיל כרטיסיות של שאלות, יש המון משחקים מוכנים כאלה שניתן לקנות בחנויות סקס, זה ידליק לכם המון רעיונות חדשים שתוכלו דרכם לראות את הפרטנרית באור חדש.
  3. צעד אחורה זה בעצם צעד קדימה -  אם אתם מרגישים שהסקס והאינטימיות נופלים למין אוטומט, שכל פעם אתם עושים את אותם הדברים. אם אתם כבר יודעים מה "עושה את זה" לבת הזוג, אתם יודעים איך לגרום לה להגיע לאורגזמה, אבל זה תמיד נראה אותו דבר, ובא לכם לחדש תשוקה, תנסו לקחת צעד אחורה מהזוגיות. למשל: תסתכלו עליה מפלרטטת עם מישהו, לכו אליה לעבודה, תראו אותה מלאת ביטחון בסביבתה הטבעית, תפלרטטו בעצמכם, תנו לה זמן עם חברותיה כשאתם באזור כדי להבין איך היא הייתה מתנהגת אם לא הייתם בזוגיות, אם היא הייתה חופשיה, תראו אותה כאדם נפרד לרגע, כאילו נפרדתם. המשחק הזה עוזר לנו לראות את בנות הזוג באור חדש, פתאום להבין למה התאהבנו, ולהרגיש את אותה ההתרגשות שהייתה בהתחלה כשעוד פחדנו מדחייה. זה אמור לשים אותנו בפרספקטיבה למה יש לנו בידיים, כמה הזוגיות שלנו טובה לנו, כמה האישה שלכם אסרטיבית, חברותית ועוד. זה יגרום לכם לחשוב מחשבות מלוכלכות על בת הזוג כמו שהרבה זמן לא חשבתם.                                                                                               

 נשים שאני פוגשת בדרך, במסיבות רווקות, נשים וזוגות שאני מנחה, בייעוצים למיניות ורגשות, מתחננות בפני שאמסור הלאה לכל הגברים את המסר הנ"ל, ואני עושה זאת פה בשמן.

גם נשים רוצות יותר סקס, רק שהן רוצות אותו יותר איכותי, קחו זאת לתשומת לבכם!!

 

 

 

ג'ודי דואניס,

בת 40, פאנסקסואלית, נשואה לאישה (הפעם), מטפלת מינית וזוגית בשיטת "חופש להיות" מנחה סדנאות ומסיבות סקסיות, חוקרת אינטימיות, במסע רוחני, ריגשי, מעל 12 שנה, גרתי באירופה 4 שנים, ביניהן הולנד שם התחלתי לחקור את נושא המיניות לראשונה. פותחת בקלפים. גרה ומטפלת במרכז תל אביב