אשמה ובושה

אשמה ובושה

האם מין הוא מתנה קדושה עבורך או האם הוא אקט משפיל שיש לעמוד בו?

אשמה ובושה במין אצל נשים.

ההבדל בין שני סוגי הנשים, הוא זה שיקבע אם לאישה יהיה מין טוב ואם היא תהיה שמחה ומסופקת או אם היא תעשה את זה רק כי היא צריכה, בשביל הפרטנר, או כעבודה שיש לבצע.

הדבר הראשון שיש להתייחס אליו כדי להעצים את המיניות של כל אישה הוא: איך היא מתייחסת לגופה, האם היא מרגישה בושה בחשיפתו, האם היא אוהבת לענג את עצמה, האם היא מענגת את עצמה תוך כדי אקט מיני עם הפרטנר, רוב הנשים שמרגישות בושה בגופן לא ירצו לקיים יחסים באור, לא יחשפו שהן נהנות מהמין כדי שלא ירצו אותו מהן על בסיס יומי, זה מעייף אותן והעייפות הזאת נובעת ממאמץ יתר ומיחס משימתי שהאישה מייחסת לסקס.

מין בכלל הוא מנוחה הרי בניגוד לכל מה שלמדנו בסרטים אירוטיים וכחולים שאנחנו רואים את כל המאמץ שהשחקנים משקיעים כדי להגיע לסוף- לאורגזמה שם נגמרת הסצנה. בחיים זה בדיוק הפוך- כל פעם שאנחנו מרגישים בחופשה ומרגישים נינוחים ועדיין חזקים ולא גמורים מיום עבודה עם אין ספור מטלות שיש לבצע, נרגיש את המיניות מתעוררת בתוכנו, נרצה להתלבש יפה, ולבטא את עצמנו נכון יותר בעזרת החיצוניות שלנו, הרי זה ידוע שזוגות רבים יוצאים לחופשה ואז סוף סוף אפשר לחוות את המיניות במלואה- רק שזה לא יכול לבוא מאין, אם הדחקנו כל השנה את מיניותנו, בחופשה אנחנו יכולים לרצות להיות חופשיים יותר אבל השריר הזה מנוון קצת, אינו מתורגל בנוחות שיש במין, בתחושה המינית, וזה גורם ללחצים רבים וחרדות ביצוע והנאה ומחזיר אותנו לאותה נקודת התחלה בה מתעוררים רגשות שאינם נוחים לנו.

אני כותבת על זה כי בכולנו קיימים שני הצדדים וחשוב להכיר גם את הצד הזה בכל אישה אם אנחנו רוצות לנער את הבושה שהחברה הטמיעה בנו בנוגע להנאה ממין, ובנוגע לחשיפת גופנו וצניעות. הרי אנחנו הנשים נתפסות כאיילות אחריהם הזאבים רודפים, כך אנחנו מבינות שאנחנו נרדפות, בכל קבוצה של נשים יש כמה שרוצות להרגיש משוחררות מהצניעות וחופשיות לאהוב מין ורוצות לחוות אורגזמות, יש אפילו כאלה שרוצות יותר סקס מהפרטנר שלהם, ויש כאלו ששואלות אותי מה לעשות עם פרטנר שלא רוצה מין באותה תדירות ואיכות שהיא מבקשת.

שזה בדיוק מה שהתרבות והדתות רצו להסתיר- כמה האישה היא ייצור מיני.

הבושה והאשמה- הרי דיכאו את מיניותנו כל כך הרבה שנים בהיסטוריה כדי שלא נלך ברחוב מפתות וכדי שנישאר בגבולות הבית שלנו ולא נעורר באלאגן נוסף בקן המשפחתי הרי יש את הגבר שזה תפקידו להיות הזאב, הרודף והמבקש מין, אם נאהב מין הרי לא נשאר בבית לגדל ילדים וזה מאיים על התא המשפחתי המקודש ע"י כל התרבויות והדתות, ככה למדנו שאישה טובה היא זאת שמבצעת את מטלותיה ויש לה הרבה מטלות כדי שלא יישאר לה זמן או כוח לתרגל מין שדורש ממנה להיות רפויה ומשוחררת, חופשיה בראשה לאהוב ולחשוף את גופה, נשים רבות משמינות עקב חוסר יחס וחוסר אהבה לגוף ולכן זה כל כך חשוב לממש את זכותך- לאהוב

 היום אנחנו רואים יותר נשים שמשקיעות בגופן באימוני ספורט מפרכים כדי להיתפס כשוות, יפות וחתיכות זה עדיין לא אומר שאנחנו תופסות את עצמנו כשוות, יפות וחתיכות- אנחנו עושות את זה בשביל אחרים ומבקרות נון סטופ את גופנו- לכן זה לא יביא אותנו למעמד שווה עם הגברים. תזכרו שלהיות שוות בעייני עצמכן, זה הכי חשוב- ככה תהיו שוות גם לפרטנר שלכן J

תרגיל: עיצמו את העיניים ושכבו ערומות על המיטה, תנו לאויר ללטף את גופכן, ותתחילו ללטף ולענג את עצמכן, השתמשו בכיסוי עיניים כדי לבודד את עצמכן, בגבולות ראשכן, תתחילו לבדוק ע"י ליטופים היכן הכי נעים לכן, האם יש אזורים שהייתן רוצות שהשותף שלכן יאהב יותר, יענג יותר, ינשק יותר, האם אי פעם ביקשתם ממנו לעשות כך? שאתן מאוננות תנו לשתי הידיים לעבוד כשהאחת מענגת את איבר המין שלכן והשניה לופתת את פנים הירכיים, בטוסיק ובחיבור שבין פי הטבעת לפתח הנרתיק, געו בשדיים שלכן והרגישו את הפטמות מתקשחות כשמגיעה ההתרגשות

שנו את המיקום, הסגנון והעוצמה של העיסוי בוואגינה, בלו זמן עם הדגדגן שלכן, אל תנסו לגמור, אתן לבד ויכולות לעשות מה שאתן רוצות עם גופכן, האם אתן יודעות מה אתן אוהבות? ורוצות מינית? קחו זמן ובנו את האורגזמה שלכן, הזמן הוא שלכן בדיוק כמו גופכן ואין מה למהר ולאן להגיע, כשאתן קרובות לאורגזמה נסו לראות על מה אתן חושבות, הכניסו אצבע אחת לתוך הוואגינה וביד שניה ענגו את הדגדגן- תרגישו את הבושה והאשמה עוזבות את גופכן, תנו לשחרור המיני לשחק בכן, איך אתן אוהבות את זה? עכשיו זה הזמן לגלות לעצמכן ואח"כ לפרטנר שלכן- באיזה עוצמה, כמה זמן? באיזו עדינות, כמה נמרץ: עליך לשתף את זוגך בכל זאת כדי שתוכלי להשתחרר מכבלי הבושה בגוף והאשמה על ההנאה, גם את ייצור מיני, גם את אוהבת להתענג, לא רק מקניות, אוכל וצחוק, את אוהבת להתענג מהתחושה של להיות רפויה ומינית, חזרי על התרגיל מתי שרק תוכלי.

רק אוסיף עוד דבר אחד- בזמן התרגול- הכרחי שלא תהיינה הפרעות, אפשר להתחיל לבד ואז לקרוא לפרטנר, שיסתכל אם זה מגרה אותך, אתן יכולות לבטא בקול מה אתן עושות, זה יתרום לתחושת החופש במין.

רובנו מבינות את המין כשיש לנו פרטנר טוב, ולכן תהיו פרטנר טוב לעצמכן, כך תוכלו להבין טוב יותר מה אתן אוהבות.

 

ג'ודי דואניס,

בת 40, פאנסקסואלית, נשואה לאישה (הפעם), מטפלת מינית וזוגית בשיטת "חופש להיות" מנחה סדנאות ומסיבות סקסיות, חוקרת אינטימיות, במסע רוחני, ריגשי, מעל 12 שנה, גרתי באירופה 4 שנים, ביניהן הולנד שם התחלתי לחקור את נושא המיניות לראשונה. פותחת בקלפים. גרה ומטפלת במרכז תל אביב