שינויים וחידושים באוויר וגם בבלוג. עדכונים בפנים

שינויים וחידושים באוויר וגם בבלוג. עדכונים בפנים

החל מאוגוסט 2015, במשך מספר שעות בשבוע אני כותבת את התחזית השבועית ומתווכת ביניכם ובין הכוכבים. בתקופה זו נהניתי לתת וזכיתי לקבל פידבקים מאנשים יקרים וכעת אני מרגישה צורך בשינוי, בכל זאת הכוכבים משפיעים :-).

מעתה, בכל ראש חודש אפרסם תחזית חודשית לכל מזל ובמהלך החודש אפנק אתכם בטיפים, מסרים, פוסטים על המזלות, הכוכבים ובתכנים הקשורים לאנרגיות והעצמה ולא רק אסטרולוגיה.

אמשיך להיות כאן בשבילכם, ואשמח אם תמשיכו להיות בקשר דרך הבלוג, הדף העסקי בפייס או הפרופיל האישי. כל שנדרש הוא לחיצה על כפתור ותתעדכנו בזמן אמת.

אני לא נפרדת רק משנה ומאחלת לכל אחד ואחת מכם שינויים לטובה, צמיחה והכי חשוב אהבה.

תחזית אסטרולוגית שבועית –10-16/11/2017

חברים ויקרים אחרים, בשבוע החולף החלו שינויים רגשיים ותפיסתיים וגם דרמות פנימיות וחיצוניות וזאת בשל נוכחות מוגברת של כוכבים במזל עקרב היצרי.

השבוע הכוכבים נשארים במזלות ובבתים שבהם היו בשבוע החולף  בשבוע שבהם מתרחשים המעברים הרגשות מתגברים, שכן האנרגיה משתנה וצריך להתרגל אליה. לאחר מכן מתרגלים. השבוע יהיה שבוע שבו כבר ספגנו את השינויים ובשילוב של היבטים הרמוניים, מפת השמיים מספרת על שימוש מושכל יותר בכוח ובעוצמה בחלקו הראשון והיבט דיסהרמוני בין מרקורי התקשורתי לנפטון הרגשי, בחלקו השני של השבוע, על רגישות ותקשורת רגשנית ומבולבלת, לכן פעלו בנחישות וקבלו החלטות בחלקו הראשון של השבוע, אך הימנעו מכך בחלקו השני.

תנו לרגשות לחלחל ופרקו אותן לגורמים כדי להבין מהיכן ולמה הם מגיעים והדברים יתבהרו לאחר מכן. התאזרו בסבלנות ואיפוק והדברים יסתדרו.

וחשוב לי להזכיר, לאהוב תמיד, כי האהבה היא מהות הכל.

לייעוץ אישי צרו עמי קשר: 050-8344816

באהבה,

חגית

טלה - 21 במרץ עד 19 באפריל

טליים יקרים, בשבוע הקרוב דברים יתרחשו אצלכם במספר רבדים ויניעו אתכם לפעולה ולהצלחה.  אם יש לכם קשרי עבודה עם חו"ל או רצון שיהיו כאלה, זה הזמן לחזק או ליצור קשרים אלה.

תחום הלימודים יזכה גם הוא לעדנה, אם בהצלחה במבחנים ואם בהרשמה לקורסים מעניינים וסדנאות העשרה.

זה הזמן להוציא לאור רעיונות, ספרים והפצה של נושאים שונים.

המומנטום החזק לפעולות אלה הוא עד אמצע השבוע הקרוב.

אדגיש את יום שני 13/11, שבו יופיטר וונוס ייצמדו במזל עקרב. זהו יום נהדר להיכרויות, בילוי בשניים עם בן זוג קיים וגם לעסקאות פיננסיות.

ביום שלישי מרקורי התקשורתי ונפטון הרגשי יצרו ביניהם זווית שמטשטשת את המיקוד בעשייה ובצד הפרקטי ומכניסה רגש לרגעים ונושאים הדורשים מיקוד ומפזרת את המחשבות ולכן קחו בחשבון שבחציו השני של השבוע, שפרטים יכולים להיעלם מעיניכם והימנעו מהחלטות חשובות, יחד עם זאת ההשראה והיכולת לדמיין גבוהים וזה הזמן לחלום ולהתחבר להשראה, את הפרקטיות תשאירו לשבוע שלאחר מכן.

שור - 20 באפריל עד 20 במאי

שוורים יקרים, ריכוז הכוכבים במזל עקרב ובבית הזוגיות שלכם נמשך וימים של רומנטיקה לצד עיסוק בכספים ועבודה צפויים בשבוע הקרוב. שבוע שבו יקרו דברים טובים בתחומים אלה. נתבו את האנרגיות לחיובי, להעניק ולקבל אהבה ולהתחבר לשפע והצלחה.

בסופ"ש הנוכחי נושא הזוגיות מודגש. ימים של עליית מדרגה ביחסים, שיתוף פעולה כספי וגם לבילויים אינטימיים מרגשים. הקדישו תשומת לב לפינוי זמן זוגי עם בני זוג קיימים, להיכרויות לאחרים וגם מפגש עם חבר או חברה קרובים יתגלה כמעצים.

בחלקו הראשון של השבוע הכוכבים לצדכם בתחומי אהבה וכספים. ימים טובים לשיתופי פעולה כספיים וגם אישיים. הרחיבו את גבולות המחשבה.

בחלקו השני של השבוע מרקורי התקשורתי ונפטון הרגשי יוצרים זוית דיסהרמונית שמטשטשת את חדות המחשבה ובהירות הפרטים הנדרשים לעסקאות וקשרים עם חברים וארגונים, לכן בימים אלה מומלץ לא לחתום על חוזים, להתדיין עם מוסדות וארגונים וכד'. אם אפשר דחו זאת לשבוע הבא.

*****

תאומים - 21 במאי עד 20 ביוני

תאומים יקרים ריכוז הכוכבים במזל עקרב ובבית העבודה והבריאות נמשך והשבוע יתרחשו מספר היבטים שיביאו עמם הצלחות מקצועיות, פרגון מקולגות, בוסים או לקוחות וגם במה שקשור ביחסכם לגופכם, בספורט, מעבר לתזונה נכונה יותר או תוצאות שמתקבלות לאלה מכם שכבר במסלול הנכון.

בסוף השבוע הנוכחי נושא התקשורת והתנועתיות מודגשים. זה יכול להתבטא בהיכרות מעניינת, במידע מיוחד שמגיע וגם בטיול או נסיעה למקום שונה ממה שאתם רגילים.

כך או כך יהיה מעניין.

בתחילת השבוע האופטימיות באוויר וגם הכוכבים לצדכם בנושאים מקצועיים ואישיים. רתמו אנרגיות אלה לקבלת הערכה ותגמול להשקעתכם.

באמצע השבוע מרקורי התקשורתי ונפטון הרגשי יצרו זווית דיסהרמונית שתשפיע על נושאים הקשורים ליחסים הבינאישיים ושותפויות מקצועיות ולמעשה יותר בתחושה ומילים, מאשר במעשים. יתכן שבעקבות הצלחה קודמת אתם קופצים גבוה מדי בציפיות. נסו לשמור על פרופורציות ולא לבצע מהלכים רגשיים או להסיק מסקנות בלי לדעת את כל הפרטים הקטנים.

****

סרטן - 21 ביוני עד 22 ביולי

סרטנים יקרים, ריכוז הכוכבים במזל עקרב והבית שקשור לרומנטיקה ויצירה נמשך וגם מזל קשת ובית העבודה מושפעים השבוע בצורה בולטת, כך שהנושאים העיקריים בשבוע הקרוב הם אלה והם קשורים זה לזה.

בעבודה, חשוב להכניס את הצד היצירתי והתקשורתי מעבר למקצועיות הברורה מאליה.

להתמקד ביצירת יחסי עבודה מועילים ומקדמים ולהשתמש ביצירתיות וההשראה הקיימת עכשיו כדי ליצור דרכים להגדיל הכנסות, כמות לקוחות או לשווק רעיון ייחודי. חישבו ופעלו מעבר לקופסא.

יש לציין שבחלקו הראשון של השבוע הקוסמוס יעזור לכם בכך במיוחד. עזרו לו לעזור לכם.

בחלקו השני של השבוע מרקורי התקשורתי ונפטון הרגשי ייצרו זוית דיסהרמונית שמטשטשת את האובייקטיביות ויכולה להביא עמה פרשנות לא נכונה של סיטואציות מקצועיות וגם פספוס של פרטים ולכן השאירו ימים אלה להשראה, אבל לא להחלטות חשובות.

ביום חמישי גם הירח יצטרף לעקרב המודגש והלב יתמקד יותר באהבה וזה יום טוב לצאת מהשגרה לבילוי רומנטי, הופעה או כל דבר אחר שיגרום לכם להשאיר הכל בצד וליהנות.

*****

אריה - 23 ביולי עד 22 באוגוסט

אריות יקרים, בשבוע הקרוב ולמעשה כבר מהיום, השראה ורגש יהוו חלק משמעותי מחייכם וזאת בחסות היבט הרמוני בין שבתאי ואורנוס. שבתאי אחראי על הצד הרציני, האחריות והעשייה, אורנוס על המחשבה המקורית והשינויים ובמפתחכם שילוב זה פותח את המיינד ואת הלב לרעיונות חדשים, אנשים שונים ומקוריות וגם להערכה מצד אחרים.

בסופ"ש הנוכחי הירח במזלכם והאנרגיות גבוהות והיבט בין פלוטו לשמש מראה לנו על ניתוב טוב של האנרגיה לעשייה בתחום הבית. ארגון של מגירה שמחכה לכם זמן רב או עבודה אחרת שמחכה. ההשראה והנחישות לעשות אותה יגיעו.

בתחילת השבוע תחול התעוררות בתחום הכספי, זה יכול להיות בשל הכרה על פועלכם, שינוי תפקיד או קידום. התוצאות בפועל יכולות להגיע בשלב מאוחר יותר, אך התהליך לפחות יתחיל.

יש לציין את יום שני שבו יופיטר המיטיב וונוס הרגשית ייצמדו וזהו יום שהיקום ישרה עליכם רגש, רומנטיקה, יצירתיות ואהבה. תכננו מבעוד מועד זמן לבן זוג קיים, אם מציעים לכם דייט, צאו גם אם לא תכננתם או צאו לבילוי מפנק עם חבר/חברה. יום ליהנות מהחיים ומאנרגיה חיובית וחברים.

באמצע השבוע היבט בין מרקורי התקשורתי לנפטון הרגשי מראה על רגישות ורגשות. תנו להם מקום של כבוד, אך אל תאבדו את הראש.

*****

בתולה - 23 באוגוסט עד 22 בספטמבר

בתולות יקרות, מרגישים את האהבה באוויר ? אם לא, אז הגיע הזמן לנקות משקעים, להשאיר את העבר מאחור, לפתוח את הלב ולחוות. היקום נותן וחבל לפספס.

יש להדגיש שהכוונה היא לא רק למערכות יחסים זוגיות, למרות שכמובן גם, אלא ליחסים עם בני משפחה, חברים ואפילו קולגות מקצועיים.

תקופה שבה אתם יכולים ליצור שיח עמוק ועם כל אחד, להכיר ולחזק קשרים ובמקביל לחזק את עצמכם כספית.

אלה מכם שעוסקים במכירות, ייעוץ או כל נושא אחר שטומן בטובו משא ומתן, נמצאים על הגל בשל יכולת מפותחת במיוחד להעביר את דעתכם ולשכנע בצדקת דבריכם.

פזרו את הקסם שלכם, שדרו בטחון וגם ראיונות תעברו בקלות.

בסוף השבוע הזה, מצד אחד תתכן קצת עייפות ומצד שני זווית בין פלוטו לשמש מראה על תנועה ערה עם ילדים ופרטנרים אחרים. נוחו קצת ובלו במשותף בשאר הזמן.

השבוע מתחיל עם ירח במזלכם ואנרגיות עשייה גבוהות שקשורות גם להצלחה כספית ומקצועית.

אמצע השבוע ימשיך עם התגברות המילים, אך חוסר בהירות אפשרית. זה נכון לגבי קשרים משפחתיים וזוגים וגם לגבי חוזים והסכמים, בעקר הקשורים לנדל"ן, שיפוצים ועניינים משפחתיים.

*****

מאזניים - 23 בספטמבר עד 22 באוקטובר

מאזניים יקרים, ריכוז הכוכבים במזל עקרב ובית הכספים והערכים שלכם נמשך וההתמקדות בנושאים אלה ממשיכה.

השבוע הקרוב צופן בחובו השפעות מיטיבות על התחום הכלכלי, עסקאות מוצלחות וגם שיתופי פעולה טובים ובסופ"ש הנוכחי היבט בין פלוטו לשמש מביא עמו הזדמנויות לעסקאות הקשורות למגורים.

נושאי מערכות היחסים זוכה גם הוא לעדנה בשל זוית בין אורנוס המקורי, שבבית מערכות היחסים לבין שבתאי האחראי והרציני שבמזל קשת וזאת בהדגשה על הימים הנוכחיים ועד אמצע השבוע הקרוב.

זה הזמן ליזום שינויים, להתקדם ו/או להתייחס למערכות היחסים שלכם בצורה שונה. לקבל אחריות, להתחייב יותר ולסגור קצוות פתוחים

באמצע השבוע הקרוב, הימים מורכבים יותר בשל היבט בין נפטון הרגשי למרקורי התקשורתי שמראה לנו על חוסר שקט ביחסים מקצועיים שעלול לגרור עמו תקשורת רגשנית ומבולבלת מול קולגות, סמכויות ואחרים והתחושה בעקבות מילים שנפלטות לא תהיה נעימה ואם אכן תגיעו לנקודה זו, עצרו לפני שתתחילו לפצות עצמכם בסיפוקים רגעיים שבסופו של דבר לא באמת מועילים ואפילו מזיקים (אוכל, עישון, קניות ועוד).

*****

עקרב - 23 באוקטובר עד 21 בנובמבר

עקרבים יקרים, ריכוז הכוכבים במזלכם נמשך וימשך עוד תקופה ואלו מכניסים  אינטנסיביות לנושאים שמעסיקים בכל זמן, כספים, עבודה, סיפוק ויחסים.

אין ספק שבתקופה זו אתם בולטים ומשדרים הצלחה גם כשהיא לא בנמצא, למרות שיש לציין שרובכם בתקופה טובה או שמתרחשים שינויים לטובה.

מרס שבמזל מאזניים ובבית תת המודע ממריץ אתכם לנבירה פנימית בנושאי עבודה ובריאות ומה שמחבר ביניהם. זהו זמן טוב לבדוק את התנהלותכם המקצועית, האם היא מתאימה לכם ואיך היא משפיעה עליכם מבחינה רגשית ונשמתית.

בסוף השבוע הזה היקום משפיע עליכם אנרגיה לבדיקה של הנושאים הכלכליים והערכיים בחיכם, לקיחת אחריות וחיפוש פתרונות לבעיות קיימות ושינוי לצורך קפיצת מדרגה אצל אחרים.

חלקו הראשון של השבוע יושפע מצמידות בין יופיטר המיטיב וונוס הרגשית במזלכם וזהו זמן מעולה להקדיש ולקבל יחס מבני זוג, לצאת להכיר לאלה מכם שפנויים והכי חשוב לפתוח את הלב וגם לנשמות חדשות שמגיעות אל חייכם.

בחלקו השני של השבוע האנרגיות יהיו נמוכות יותר והרגישות תגבר, אבל בחמישי הירח יעבור למזלכם ושמחת החיים תחזור.

*****

קשת - 22 בנובמבר עד 22 בדצמבר

קשתים יקרים, עוד קצת ושינויים יתרחשו בכל תחומי החיים וזה יקרה בחודש הבא כששבתאי יעזוב את מזלכם ויעבור לגדי, כשבמקביל בחודשים אלו הכוכבים האישיים, שמש, מרקורי וונוס מתארחים ויתארחו לסירוגין במזלכם ומשפיעים מהאנרגיה שלהם, אבל השינוי המהותי עוד לא קרה וכעת זה הזמן ליצור קשר עם העולם שמחוץ לכם, לדבר, לפתוח את הלב תוך שימת לב למה שאתם אומרים ואיך גם כשהרגשות סוערים.

סוף השבוע הנוכחי מאופיין באופטימיות וחשיבה רעננה בנושאים שבלב וגם ביצירה.

תנו דרור למחשבות לגיבוש רעיונות ובתחילת השבוע עם מעבר הירח לבתולה הדקדקנית, תוכלו לעבד אותם לעשייה או להחליט שלא.

ימים טובים להיכרויות ולאו דווקא זוגיות, למציאת פתרון למשהו שמטריד עם הילדים וגם לבלות אתם בצורה שונה מהרגיל.

בחלקו השני של השבוע הרגישות ביחסים המשפחתיים גבוהה, אך הצד החברתי נחמד. הסיטו את הרגישות והתמקדו בשיווק עצמכם, בחברים, בחיובי ולא בשלילי.

*****

גדי - 22 בדצמבר עד 19 בינואר

גדיים יקרים, אתם בתקופה של טרום שינויים שהמשמעותי ביניהם יתרחש בדצמבר, כאשר שליט מזלכם, שבתאי יעבור למזלכם ובינתיים היקום ממקד אתכם במערכות היחסים השונות בחייכם, מזמן לכם הזדמנויות להיכרויות רומנטיות לפנויים, עסקיות לאחרים ובכלל ליהנות מפופולאריות וחברת אנשים שונים ולא רק אלא, לשפר ולשדרג מערכות יחסים טובות.

בתחום המקצועי קצת יותר קשה וזאת בשל מארס הנמרץ שמתקדם לקראת היבט לא פשוט עם פלוטו היצרי והכוחני, אבל מהלכים כאלה אינם נוצרים סתם, אלא כדי לגרום לשינוי נדרש.

שימו לב לתיאום המהלכים לקראת מעבר שבתאי מזלכם ולקיחת האחריות שתדרשו כתוצאה מתהליך זה. הבנה של הצרכים שלכם, מה מתאים ומה לא, ניקוי משקעים ואז יהיו לכם יסודות בריאים. כמובן שלכל אחד לפי רמת ההתפתחות האישית שלו.

שישי – שבת – תובנה בנושא ערכי או כספי תשפיע עליכם ועל הסובבים לכם לטווח ארוך. הרשו לעצמכם לפעול בניגוד לנטייה או דעה קודמת.

יופיטר המטיב וונוס היפה והרגשית, נצמדים זה לזה ביום שני. צמידות זו תביא עמה הרבה שמחה, מזל ויופי ליחסים קיימים או להיכרויות חדשות, כך שמומלץ בחום ביום זה להשתחרר מעט מעבודה ומטלות ולתת ללב לפעול.

המשך השבוע עם רגישות ובלבול, במקביל לעשייה וחברה. ימים שקשה לשמור בהם על סדר וארגון שאתם אוהבים, זה בסדר. אפשרו לעצמכם להרגיש. החלטות השאירו לשבוע הבא.

.*****                    

דלי - 20 בינואר עד 19 בפברואר

דליים יקרים, הדרך שלכם במסלול המקצועי מהירה מאד בתקופה זו. אתם נראים טוב, מקצועיים ומקבלים קרדיט על השקעתכם וזה טוב. נושא שאליו כדאי לשים לב הוא התנהלות מול ארגונים שונים, מוסדות. מרקורי נמצא במזל קשת ובבית הקשור לנושאים אלו ובתחילת דצמבר יתחיל בנסיגה ועכשיו אנחנו בתקופה שנקראת "פוסט רטרו" – התקופה המקדימה וזה הזמן לבדוק אם יש קצוות פרומים, טפסים להגיש, אולי מכרזים שיש להם דד ליין שלא שמתם אליו לב וכד'.

נושא נוסף מודגש הוא ההיכרויות המקצועיות והאישיות ושימו דגש מיוחד ליחסים ביום שני.

זהו גם יום שבו טוב לנהל שיחה על התקדמות ביחסים, על הסכמה לשיתופי פעולה עסקיים וכל מה שקשור לחשיפה מקצועית.

סוף השבוע הנוכחי מעולה לתחום מערכות היחסים. להיכרויות, למציאת פתרונות וזמן של הבנות במערכות יחסים קיימות וחיבור בלתי אמצעי לידע אחר. התחברו לאינטואיציות שלכם.

במהלך השבוע השקיעו במערכות יחסים מכל הסוגים, אך היזהרו מנקיטת פעולות כספיות ממניעים רגשיים.

*****

דגים - 19 בפברואר עד 20 במרץ

דגיגים יקרים, ריכוז הכוכבים במזל עקרב נמשך ונושאים הקשורים להרחבת אופקים, אמונות וגם לימודים מעסיקים אתכם לא מעט. המגמה היא לשנות דפוסי חשיבה בנוגע לקריירה וכספים וגם יחסים. נברו בעצמכם והבינו מה מניע אתכם ומה תוקע אתכם בנושאים אלה ועד אמצע השבוע הקרוב יש סיכוי גבוה לתובנות ומציאת פתרונות בדרכים מקוריות להגדלת הכנסות ו/או פתרונות למצבים כספיים מעיקים. שינוי מקום עבודה גם הוא אופציה בתקופה הקרובה. הכוכבים בימים אלה מבקשים מכם לא לשנות דפוסי חשיבה. היו במודעות ופתחו את המיינד לאפשרויות שונות.

בשישי נראה שרבים מכם ימצאו עצמם עסוקים במטלות ואף בעבודה, אך שבת לחלוטין עם אנרגיית חופשה.

תחילת השבוע טוב לראיונות, היכרויות וגם לסדנא מעשירת ידע. העניין הוא חברת אנשים ואגירת ידע.

באמצע השבוע הרגשות פחות יציבים והדמיונות צצים וזאת בעקר בנושאים מקצועיים. חכו עם החלטות ותשובות לשבוע הבא.

****

תחזית זו מבוססת בעקרה על הכוכבים האישים והמהירים והינה כללית לפי מזל השמש.

לתחזית אישית מדויקת נדרשים נתונים נוספים כדי לחשב מפה אישית.
לייעוץ אישי עפ"י מפה אישית ומדויקת: 050-8344816 - חגית

****

מומלץ בקריאת התחזית לקרוא גם את מזל האופק. מזל האופק נקבע על פי שעת לידה.
ניתן להעביר אלי תאריך, שעה ועיר לידה ואבדוק עבורכם את מזל האופק.

אתר: http://www.hagitdabush.com/

פייסבוק: https://www.facebook.com/hagit.astrology?pnref=lhc

נייד: 050-8344816

 

חגית דאבוש  - אסטרולוגיה, הכוונה ואימון אישי NLP

אמא לילדה נפלאה ושמה אלה, בת מזל אריה, מס' גורל 8 :-)

מילדות נמשכת לעולם שמעבר, חוקרת ובודקת ובשנת 2001 יצאתי למסע מופלא שאין לו סוף בנבכי הנפש והנסתר.
מייעצת ומכוונת ע"י אסטרולוגיה ומיידעים מהבריאה, מטפלת בגוף ונפש בעזרת טיפולים אנרגטיים, NLP ובעזרת דמיון מודרך להזכרות בחיים קודמים השפעתם עלינו ובנוסף מלמדת את מיידעי חיבור למודעות על.
הצטרפו אלי למסע המופלא. מבטיחה שמשעמם לא יהיה.
*מוזמנים להתעדכן גם בדף הפייס ובאתר.

אתר: www.hagitdabush.com

פייסבוק: https://www.facebook.com/hagit.astrology?pnref=lhc