קווים לדמותו של ארכיטיפ דגים

קווים לדמותו של ארכיטיפ דגים

דגים הוא המזל האחרון בגלגל המזלות ומיסוד המים הרגשי ולפיכך מכיל את כל המזלות, כך שאפשר למצוא בין בני המזל את הקוטביות הרבה ביותר, את מלאי האמונה, האינטואיטיביים, הרגישים למצוקות אחרים, לבעלי חיים וגם את בעלי ההשראה היצירתיים ביותר ומצד שני נראה את חסרי המצפון המתעללים, אלה שאיבדו את הקשר לאלוהות ומנסים להרגיש את הכוח מתוך האפסות שבהם וגם את אלה שהרגישות שלהם גבוהה במיוחד והראייה מעבר מפחידה אותם ולכן מוצאים את דרכם לסמים או הופכים לקורבנות של עצמם ושל אחרים. אלה כמובן הלא מאוזנים.

הקוטביות היא מאחר ובני מזל זה נמצאים בסוף ובהתחלה, הם רואים את הכאוס וגם את הנעלה וניתנת להם האפשרות לבחור את הצד, אבל מאחר ורב האנשים אהובים בילדותם, מונחים ולומדים במשך חייהם הם בונים חייהם סביב נושא מרכזי במפתם כמו יצירה, ילדים או עזרה וכך משתלבים מאוזנים במציאות החיים ומוסיפים לעולם רגישות, קסם ויצירה.

ארכיטיפ דגים מסמל גם פוריות הריון ולידה, של ילדים, מחשבה ויצירה.

עולם הדמיון שלהם עשיר והם יכולים לספר לכם סיפורים קסומים וגם סיפורי אימים, זוכרים את חלומותיהם ויש להם יכולת למדיטציה וראייה מעבר נפלאה.

כך שאת הדגיגים הקטנים והקסומים כדאי לעטוף ברגישות ואהבה, אך גם להציב גבולות כדי להעניק להם יכולת לשרוד בעולם החומר והמעשה ואז הם יהיו המוארים והנפלאים שבאנשים.

 אין ספק שהדגיגים מוסיפים קסם ורגש לעולמנו.

מזל טוב דגיגים מופלאים וקסומים.

הערה: 

כשאנו אומרים מזל, אנו מתכוונים למיקום השמש במזל מסוים ברגע הלידה, אך המפה האישית מורכבת מ- 10 כוכבים שכל אחד מהם משפיע בצורה שונה והאדם מושפע מכולם.
השמש מראה מה אנו שואפים להיות , אבל מכלול המפה האישית יספר את הסיפור השלם וזה מה שעושה כל אחד מאתנו שונה ומיוחד.

לייעוץ  והכוונה למיצוי מלוא הפוטנציאל האישי עפ"י מפה אישית ומדויקת - חגית דאבוש 050-8344816

חגית דאבוש  - אסטרולוגיה, הכוונה ואימון אישי NLP

אמא לילדה נפלאה ושמה אלה, בת מזל אריה, מס' גורל 8 :-)

מילדות נמשכת לעולם שמעבר, חוקרת ובודקת ובשנת 2001 יצאתי למסע מופלא שאין לו סוף בנבכי הנפש והנסתר.
מייעצת ומכוונת ע"י אסטרולוגיה ומיידעים מהבריאה, מטפלת בגוף ונפש בעזרת טיפולים אנרגטיים, NLP ובעזרת דמיון מודרך להזכרות בחיים קודמים השפעתם עלינו ובנוסף מלמדת את מיידעי חיבור למודעות על.
הצטרפו אלי למסע המופלא. מבטיחה שמשעמם לא יהיה.
*מוזמנים להתעדכן גם בדף הפייס ובאתר.

אתר: www.hagitdabush.com

פייסבוק: https://www.facebook.com/hagit.astrology?pnref=lhc