משולש שווה צלעות- ההתחלה

משולש שווה צלעות- ההתחלה

אם היה משהו שלא ממש הצלחתי להתמודד איתו בשני הגירושין זה ארוחות שישי לבד ללא הילדים. בגירושין הראשונים הילדים היו קטנטנים ורוב הזמן הם היו איתי. בפעמים הבודדות שהיו רחוקים ממני הייתי נכנסת לשכנה בבכי ומבקשת לשבת איתה ועם משפחתה לארוחת ערב... אחרי הגירושין השניים כבר הייתי צריכה להתחיל להתמודד. החלטתי שאם אני מקבלת הזמנה לארוחת שישי, לא משנה ממי, אני הולכת. לפני כמה חודשים גיל פנה אלי בפייסבוק והזמין אותי לארוחת ערב.

הוא לא יכול היה לדעת... בדיוק כתבתי פוסט מאוד חשוף ויש מצב שהרמתי להנחתה... אנחנו מכירים כבר 4 שנים, קצת אחרי הגירושין הראשונים, נפגשנו בארוחה של המנטור המשותף שלנו. זה היה כמה ימים אחרי שהכרתי את האישה שממנה התגרשתי בשנה שעברה.

מאז אנחנו עוקבים אחד אחרי השנייה. אם להיות כנה, נדלקתי על אלה אישתו באותו אירוע.

דווקא בשישי של הארוחה אלה הייתה בלונדון וגיל היה עם ארבעת ילדיו. קבענו לצאת עם הילדים למסעדה ואחרי נצא שנינו לפאב השכונתי ליד הבית שלו. קבענו שאגיע ב18:00, בשעה 17:59 דפקתי על הדלת. גיל פתח לי את הדלת, חייך חיוך ענק, חיבק ואז נישק אותי על השפתיים... הלב שלי נעצר לרגע... מבחינתו אני לסבית... אף גבר לא נישק אותי בפה בצורה ידידותית קודם... (עד היום גיל נשבע שזו הייתה נשיקה ללא שום כוונה מינית...) אבל גלגלי המוח שלי התחילו לעבוד.

היה לי כיף להיות עם גיל והילדים, הרגשתי כאילו תמיד היינו חברים קרובים והילדים היו ממש מתוקים. גילינו ששנינו אוהבים גי'ן (הנדריקס) טוניק, עם מלפפון ושוט לימון בצד. דיברנו, צחקנו, נהננו מאוד. החזרנו את הילדים הביתה ויצאנו לפאב. מהרגע שהתיישבנו היה מתח כל כך ברור ונוכח. הזמנו עוד ג'ין טוניק כמו זוג שכבר שנים שותים אותו דבר. הזרועות שלנו נגעו אחת בשנייה וזה הרגיש כל כך אינטימי. הרגשתי שאם כבר הכל מרגיש ככה אני יכולה לספר לו בלי לחשוש מהתגובה.

"גיל יש לי ווידוי" אמרתי לו והוא הביט בי בזוג עיניים נוצצות וחיוך רחב. כשהייתי עם גבר היתה חסרה לי אישה... וכשהייתי עם אישה היה חסר לי גבר... ואני לא רוצה מערכות יחסים נפרדות אלא אני מחפשת זוג למערכת יחסים משולשת.

לאחר שקט של ארבע שניות ארוכות וחיוך עוד יותר רחב, גיל סיפר לי שהוא ואלה כבר שנים מצרפים פרטנרים ופרטנריות לחיי המין שלהם.

הייתי בשוק... שני חנונים, מתמטיקאים, נראים זוג הכי מתוק ו"רגיל"... נצמדתי אליו עוד קצת, פתאום הבנתי מה הרגשתי כל הערב.

הנשימה של שנינו נהיתה כבדה. הבטנו אחד בשנייה בחיוך שובב שיודע בדיוק מה אנחנו רוצים לעשות עכשיו. הוא ביקש לנשק אותי... אמרתי לו שבשביל לנשק אותי הוא צריך לקבל רשות מאלה ושאם הוא רוצה אותי אני לא מעוניינת בסטוץ אלא במערכת יחסים וכפי שאמרתי קודם מערכת יחסים משולשת בה שלושת הצלעות שוות. אפילו סיפרתי לו על רשימת משאלות שהכנתי, בה פירטתי בצורה הכי מדויקת שאפשר מה התכונות והמאפיינים שאני רוצה בשני הפרטנרים שלי.

סיימנו את הג'ין, הזמנו חשבון, אני נסעתי הביתה, גיל התכתב עם אלה ובאמצע הלילה נפתחה קבוצת וואצאפ שנקראת המשולש. אלה ביקשה לראות את הרשימה. שלחתי. הדבר הראשון שהם כתבו, גיל מהבית ואלה מלונדון: "זה אנחנו..."

אחרי כמה שניות של חיוכים מטופשים לעצמי... כתבתי "שכחתי להוסיף לרשימה שאתם צריכים לגור בתל אביב..." אלה השיבה מיד "לא היית צריכה לכתוב את זה... אנחנו לא גרים שם... הרשימה שלך מאוד מדויקת"

אז זאת ההתחלה, אני לני, נעים להכיר! תצטרפו אלי

לני טל

שלום לכולם,

המון סיפורים על מערכות יחסים יש ברשת, לא הרבה על מערכות יחסים פוליאמוריות, עוד פחות על מערכות יחסים פוליאמוריות שמציגות משולש שווה צלעות.

בחרתי להשמיע את הקול של הקהילה הזאת, דרך הסיפור האישי שלי ושל הפרטנרים המדהימים שלי אלה וגיל.

באהבה גדולה, 

לני טל