אלה קובעת את כללי המשחק

אלה קובעת את כללי המשחק

איך הולכים לישון אחרי דייט משולש כזה... לא באמת הצלחתי להירדם... פתאום זה היה כל כך אמיתי. אם היו לי חששות לפני שנפגשנו שלושתנו או אם לרגע חשבתי שאני משוגעת שאני רוצה את שניהם על בסיס קבוע, הכל התפוגג ברגע שנכנסתי בדלת.
ביום שאחרי חייכתי לעצמי כאילו בלעתי בננה לרוחב. כבר מזמן לא נתקלתי בשני אנשים שכל כך נעים לי איתם מהרגע הראשון ומצחיקים אותי וכיף לי לפנטז עליהם... כשמוצאים אחד או אחת זה מרגיש כמו זכייה בפיס... אז שניים... התהלכתי על עננים, תחושת זרמים נעימה עטפה אותי, התחלתי לחשוב על כל הדברים שנעשה יחד בפעם הראשונה. גם קבוצת הוואצאפ המשותפת התחילה לגעוש... פרגונים, קריצות ואימוג'ים מתוקים, לצד התכתבויות וואצאפ אישיות עם כל אחד מהם... השיח עם אלה היה עמוק, מלטף, מאוד מאופק, עדיין סובב סביב נושא הסבלנות... יכולתי להרגיש שהיא נפתחת אך עדיין לא ירדו המחסומים, עוד לא עברנו לדבר בטלפון או בוידאו. השיח עם גיל היה מטורף... רצינו לדעת הכל אחד על השנייה, התחלנו לדבר בטלפון, בוידאו, מה אנחנו רוצים לעשות אחד לשנייה, איפה, באיזה אופן והתלהבנו מכל התקדמות חיובית של אלה בקבוצה... על כל תגובה שלה בה היא כתבה שהיה לה נעים ושהיא לא ציפתה להרגיש ככה, גיל ואני ישר התחלנו שיחה נפרדת על כמה זה מדהים והיסטרי... וגם זממנו יחד איך לתת לה להרגיש בטוחה ומתי כבר נממש את התשוקות שמבעבעות בנו.
השבוע הזה היה אחד השבועות הכי עמוסים שלי בעסק, על פניו הייתי אמורה להיות בטירוף ולא לחשוב על שום דבר חוץ מלהשאיר את הראש מעל המים... לפחות 14 שעות עבודה כל יום,  אבל לא... שום דרמה... הייתי כל כך רגועה והכל זרם בנינוחות... גם היה לי מספיק מקום לחשוב על גיל ואלה, על מתי אראה אותם שוב וזה עשה לי כל כך נעים.
ואז גיל סיפר לי שהוא שוב טס... הפעם לשבוע משישי עד שישי... המחשבה על כך ששבועיים לא נתראה ושנצטרך להתאפק עם התשוקות שלנו גמרה אותי... החלטתי שאני פונה באופן ישיר לאלה ושואלת האם ביום חמישי אחרי הישיבה האחרונה שמסתיימת ב22:00 אני יכולה להגיע אליהם. התשובה שלה הייתה שיש לה התחייבות קודמת... לא ידעתי מה לעשות מרוב תסכול... יומיים הסתובבתי עם מועקה בלב ואז החלטתי לכתוב לה בפרטי באופן כמעט ישיר: "יש לי וידוי, לא הייתי לוחצת על להפגש מחר אם גיל לא היה נוסע... השבוע הזה מטורף בגלל העבודה.... אני פשוט כבר מתגעגעת אליו בצורה שכואב לי הגוף ולחשוב שאראה אותו רק כשהוא יחזור..." התשובה שלה הייתה מאוד מפתיעה: "זה לא אומר שאת לא יכולה להפגש איתו..." טוב, כאחת שחדשה בפוליאמוריה אבל כבר שנים מבינה א.נשים, אמרתי לעצמי שאני חייבת להבין ב100% מה היא מתכוונת לפני שאני מתכננת משהו... כתבתי "מכיוון שאני רוצה להיות מאוד זהירה כי אתם חשובים לי ואני לא רוצה להרוס שום דבר... מה זה אומר מבחינתך שזה בסדר שנפגש?" ואז הגיע ההודעה המפוארת בקבוצה: "לאור השאלה שלך לני, לגבי מפגש עם גיל מחר, אני עונה פה כדי שיהיה ברור לכולנו מהם כללי ה״משחק״: הקדמה: היות ואתם מכירים כבר אז אתם יכולים לעשות כל מה שבא לכם (כן, זה כולל סקס). אני אקח את זה בקצב שלי, ולני הבטיחה להיות סבלנית. כללי המשחק: כל מגע שחורג מ״חברות״ רגילה שיכולה לרמוז על קשר מיני ביניכם/ביננו - לא יהיה בפומבי (גיל, זה כולל נשיקות בפה). הגדרה של פומבי: כל מרחב ציבורי שכולל חניות, מרפסות, מסעדות וכו... (לא סתם מדגישה את זה) ולפחות כרגע, כשהילדים (שלנו) בבית אז גם מבחינתי no monkey business אם ארגיש שאני צריכה זמן לבד עם מישהו מכם אז אגיד לכם , ואני מצפה לאותו דבר מכם" ההודעה הזאת גררה עשרות הודעות לאורך הימים הבאים על כמה שאלה היא אישה מדהימה ומהממת וכמה זכינו... ובאמת זכינו! 

ביום חמישי לאורך כל היום היו לי פרפרים בבטן, חייכתי באופן לא רצוני... עוד פגישה ועוד אחת... בין לבין התכתבתי עם גיל, שנינו בטירוף חושים, מודים לאלה על הפתיחות המדהימה שלה. סוף היום, ישיבה אחרונה, 22:00 קמתי והודעתי למשתתפות ולמשתתפים שסיימתי את היום הארוך הזה וזזתי הביתה. הספקתי להתקלח, לפתוח בקבוק יין ולהחליף לסט לנז'רי איכותי ואז דפיקה בדלת... החסרתי נשימה... פתחתי את הדלת, גיל נכנס במבט כל כך ברור ושאל "למה את לבושה?" מיד הורדתי את הבגדים והוא אחרי וצללנו אחד לזרועות השנייה.

לני טל

שלום לכולם,

המון סיפורים על מערכות יחסים יש ברשת, לא הרבה על מערכות יחסים פוליאמוריות, עוד פחות על מערכות יחסים פוליאמוריות שמציגות משולש שווה צלעות.

בחרתי להשמיע את הקול של הקהילה הזאת, דרך הסיפור האישי שלי ושל הפרטנרים המדהימים שלי אלה וגיל.

באהבה גדולה, 

לני טל