מעבר יופיטר למזל גדי

מעבר יופיטר למזל גדי

יופיטר, הכוכב שאני כל כך אוהבת, עבר אתמול, ה 2/12/19, מקשת החופשי השייך ליסוד האוויר לגדי היציב והאחראי שמיסוד האדמה וישהה בו עד ה 19/12/2020
יופיטר מעצים את החוויות, את הידע, מביא עמו אופטימיות, נדיבות ושפע. כששהה במזל קשת בשנה האחרונה, השפיע על החוויות, המודעות, על הרוחניות, האמונה והתחום שבו הרגשנו אותו הוא לפי מיקומו במפה האישית. אם עבר אצל במפה בבית הקריירה לדוגמא, אז הגיעו הזדמנויות, הראיה הרחבה יותר בתחומי העבודה הביאה קידום או רעיונות וכד'.
כעת במעברו לגדי האנרגיה משתנה ומהחופשיות וחוסר הארגון של הקשת, אנו נכנסים לתקופה שבה הדרך להצליח היא דרך תכנון, ארגון, אתיות ועלינו להתחבר להחלטות, מחויבות ולצעוד בצורה שיטתית להגשמת המטרות שלנו.
יש צורך חזק בהגשמת מטרות וזו שנה עם פוטנציאל גדול להצליח במה שנחליט להתמקד ולדבוק בו בצורה שיטתית ובתחום הבית שבו הוא עובר במפתנו האישית נתמקד, נאתגר את עצמנו בשמחה, נרכוש כלים נכונים ונצליח יותר.
ארכיטיפ הגדי הוא שמרן וזהיר ולכן אם במפה האישית יש גדי מודגש, מעבר זה יכול לגרום לחוסר גמישות ואף התבצרות וחוסר לקיחת סיכונים מתוך זהירות והתקבעות יתרה והתוצאה יכולה להיות כבדות ועשייה ללא שמחה לצד צדקנות חסרת פשרות ואף כוחניות.
צריך לשים לב ולחפש את האיזון כדי להפיק את המיטב ממעבר זה. יופיטר הוא אמונה וראיית התמונה הגדולה וצריך להתחבר לצד הצד שבו כדי להתעלות מעל החומריות והארציות תוך כדי השגתם, כלומר לשלב.
בסיכום, זוהי תקופה להגדרת יעדים והדברים שיגרמו לנו סיפוק וגאווה עצמית הם אחריות והישגים.
הצלחה באמצעות תכנית, אחריות וצמצום ובצמצום הכוונה, לצמצום בזבוז אנרגיה, צמצום האנרגיה לתחום חשוב לנו (מיקוד) ואפילו צמצום המאכלים הבלתי בריאים או הכמות שלהם (תקופה נהדרת לדיאטה, התמדה בספורט, אורח חיים בריא וכד'.).
אם אתם מרגישים שהאנרגיה נהייתה כבדה יותר, זה נכון כי היא משתנה. זה הזמן להגדרת מטרות, תכנון וביצוע ולהצליח.

אתם מוזמנים אלי להבין את השפעות המעבר עליכם באופן אישי, להגדיר מטרות ולתכנן את הדרך כדי להפיק את המקסימום ובשמחה.

מזכירה לכם לאהוב תמיד כי האהבה היא מהות הכל 

חגית דאבוש  - אסטרולוגיה, הכוונה ואימון אישי NLP

אמא לילדה נפלאה ושמה אלה, בת מזל אריה, מס' גורל 8 :-)

מילדות נמשכת לעולם שמעבר, חוקרת ובודקת ובשנת 2001 יצאתי למסע מופלא שאין לו סוף בנבכי הנפש והנסתר.
מייעצת ומכוונת ע"י אסטרולוגיה ומיידעים מהבריאה, מטפלת בגוף ונפש בעזרת טיפולים אנרגטיים, NLP ובעזרת דמיון מודרך להזכרות בחיים קודמים השפעתם עלינו ובנוסף מלמדת את מיידעי חיבור למודעות על.
הצטרפו אלי למסע המופלא. מבטיחה שמשעמם לא יהיה.
*מוזמנים להתעדכן גם בדף הפייס ובאתר.

אתר: www.hagitdabush.com

פייסבוק: https://www.facebook.com/hagit.astrology?pnref=lhc