קווים לדמותו של מזל דלי

קווים לדמותו של מזל דלי

ייחודיות / אינדיבידואליות, קידמה, מדע וראייה לרחוק הם המאפיינים העיקריים של ארכיטיפ זה.

הדליים ניחנים באומץ ואיפוק ודבקים בדרכם תוך כיבוד דרך האחר. הם לא אלה שייכפו את דעתם או יזלזלו בדעתו של אחר.

הדליים צריכים חברה וחברים שמתאימים להם בתפיסת העולם ובאידיאלים שלהם, אך הם לא מאבדים עצמם בתוך הקבוצה. הקשר שכלי  וחברתי, אך הרבה פעמים אינו אישי.

הומניטאריות, איכות הסביבה, הטבע ובע"ח חשובים להם ואם תבדקו בהפגנות ומחאות הקשורות לנושאים אלה תמצאו רבים מהם שם.

הדליים סבלניים ביחסי האנוש שלהם ובזוגיות ואהבה צריכים שבן הזוג יהיה קודם כל חבר.

הזוגיות תתפתח סביב החברות ותחומי העניין המשותפים, הם לא אלה שיתאהבו אהבה עיוורת ויסחפו אחר רגשותיהם, הם רואים את בני זוגם כמו שהם לטוב ולרע ויבחנו בצורה מושכלת את היתרונות לעומת החסרונות. חשוב להם החופש ושבן הזוג יבין ויניח להם כשהם מסתגרים ולעתים אפילו נעלמים. לפעמים הם צריכים להתנתק ולהתבודד.

לדליים מוח מבריק שלא תמיד מובן לאחרים מאחר וצורת המחשבה מתקדמת ומדעית ולכן יכולים להיתפס כחריגים ולעתים כמתנשאים.

כמו לכל מזל גם מבני מזל זה יש את השליליים, אלו שאכן מתנשאים ומזלזלים באלה שאינם תומכים בדעתם ומתייחסים אליהם כלא מפותחים ונחותים והתנהגותם יכולה להיות קרה.

 דלי קשור במדע וקידמה, בן מזל דלי שהצד הרוחני שבו מפותח יתחבר לאסטרולוגיה שקשורה למדע, לנומרולוגיה ולתחומים שבהם יש שילוב ריאלי לצד הרוח.

הדליים מקבלים את השונים והחריגים וחוקרים את העתיד.

כמו כן בני מזל דלי קשורים לחדשנות טכנולוגית ומתאימים לעבודה עם מחשבים ופיתוחים טכנולוגיים מקוריים וגם לעבודה עם קבוצות בעלי מודעות סביבתית/חברתית וכל נושא שיש בו פיתוח ומקוריות.

 אין ספק שהשיחה עם בני מזל זה תהיה מעשירה בידע ואפשר יהיה להשכיל ממנה בלי משים.

בני מזל דלי שיש במפתם סימנים אחרים במזלות המים יכולים למצוא את עצמם מבולבלים בין הריאלי ללא נודע, בין הריאלי לאמוני והנכון הוא כמובן לשלב.

 הערה: 

כשאנו אומרים מזל, אנו מתכוונים למיקום השמש במזל מסוים ברגע הלידה, אך המפה האישית מורכבת מ- 10 כוכבים שכל אחד מהם משפיע בצורה שונה והאדם מושפע מכולם.
השמש מראה מה אנו שואפים להיות , אבל מכלול המפה האישית יספר את הסיפור השלם וזה מה שעושה כל אחד מאתנו שונה ומיוחד.

לייעוץ  והכוונה למיצוי מלוא הפוטנציאל האישי עפ"י מפה אישית ומדויקת - חגית דאבוש אסטרולוגית, מייעצת, מכוונת ומטפלת ע"י דימיון מודרך ותדרים 050-8344816

חגית דאבוש  - ייעוץ והכוונה באמצעות אסטרולוגיה, NLP וטיפולים אנרגטיים

הסיפור האישי שלי –

יהיה לי נעים להכיר כל אחד ואחת מכם, אבל עד שתגיעו אליו ותספרו לי, אספר לכם קצת על עצמי.

אז, אני חגית ויש לי ילדה נפלאה ושמה אלה, נשמה אהובה שלשמחתי בחרה בי להיות אמא שלה.

כשהחלטתי שאני רוצה להיות אמא ולאחר זוגיות ארוכת שנים שבה בחרתי לא להביא לעולם ילד (אני יודעת שהעניין מפליא רבים, אבל זה מה שהיה נכון עבורי), החלטתי לחבור לשותף להורות ותוך שלושה חודשים מיום קבלת ההחלטה כבר התבשרתי על הריון.

כשאני מרגישה מהבטן שזה נכון, אני הולכת עם זה ועד הסוף ואני מודה מדי יום על ההחלטה הזו.

ולעניין המקצועי יותר – את דרכי התחלתי בקורס שחזור גלגולים שאליו הגעתי "בטעות" בשנת 2001. בעקבות קונפליקט אישי ביחסים, אבי ז"ל שהיה מאד רוחני ומאסטר ברייקי לקח אותי לקורס הזה וחשף אותי לעולם מרתק של חיבור בין עבר והווה, תת מודע ומודע, דימיון מודרך ועוד ומכאן החל המסע המרתק לנבכי הנפש ולשאלות קיומיות שאינן מסתיימות.

לאחר מכן, מאחר וגם הצד הלוגי מפותח אצלי, התחלתי בלימוד וגילוי תורת האסטרולוגיה.

המפה האסטרולוגית מספרת לי את הסיפור של האדם, את הייעוד, את השיעורים, את הנתיבים והתחלתי לעסוק בייעוץ במקביל להנה"ח. כן, כן