נסיגת מרקורי התקשורתי (רטרו) בדגים הרגשי

נסיגת מרקורי התקשורתי (רטרו) בדגים הרגשי

בתאריך 17/2/20 תתחיל הנסיגה הרשמית של מרקורי במזל דגים ובנסיגתו יחזור גם למזל דלי. הנסיגה תסתיים ב 9/3/20, אך ההשפעה תורגש במידה קלה יותר בערך שבוע לפני ושבוע אחרי.

מרקורי הוא כוכב התקשורת ומיסוד האויר, מזל דגים מיסוד המים הרגשי ועולם הדמיון הוא חלק בלתי נפרד ממהותו. מזל דלי רגיש פחות, אבל המחשבות, הדמיון והיצירתיות מפותחים בו עד מאד.

נסיגת מרקורי בדגים תציף את נושאי ההרגלים היומיומיים והרגשיים. נבחן מה מניע אותנו, מתי אנו מגיבים מתוך הרגל והאם זה נכון לנו. האמונות ייבחנו גם הן ואצל רבים ישתנו.

זמן הנסיגה עלול לגרום לאי אלו אי הבנות בנוגע למילים שנאמרות, למועדי וזמני פגישות שנקבעו, מידע מקצועי ואישי שעובר מאחד לשני וגם בלבול וחוסר בטחון ברגשות הפנימיים או באנשים אחרים.

יחד עם זאת, הנסיגה תביא עמה הזדמנות לרפא פצעים ישנים, למחוק חשבונות שהעלו אבק, לקלף שכבות ולהחזיר אותנו לעולם הרוחני או היצירתי אם התרחקנו ממנו.

זוהי תקופה לכתיבת שירים שנוגעים במיתרי הנשמה וגם להביע את עצמנו מהמקום הכי רגיש בתוכנו ללא חשש איך יגיב הצד השני. זמן לחשיפה.

בסוף התהליך התחושה תהיה של ניקוי רגשי פנימי והבנה מדויקת יותר של המשך המסע.

*מעולם לא התייחסתי פה לפוליטיקה, אבל עתה המצב מצריך, מאחר והבחירות החוזרות יתקיימו בתקופת הנסיגה ובהשפעתה הבלבול וחוסר ההחלטיות לגבי הבחירה האישית אצל רבים יגברו וימשכו עד הרגע האחרון ממש.

בלבול ואי בהירות או שקיפות יתקשרו לכל מערכת הבחירות הקרובה בדומה למערכות הקודמות ותחושת התסכול והמיאוס עוד יגברו. הנסיגה מגבירה את הסיכוי לשינוי ותעלה על פני השטח רגשות עזים בכל צדי המתרס.

זה בדיוק הזמן לעשות חשבון נפש לגבי האמונות, הרצונות והשאיפות הקולקטיביות ולא רק האישיות. הקדישו זמן למחשבה והצבעה. היו חלק פעיל מהמארג האנושי של מדינתנו. כולכם יודעים שאנו זקוקים לשינוי אנרגטי וכל אחד מאתנו הוא עולם ומלואו בתוך המארג.

מאחלת לכולם נסיגה מטהרת ומחזקת וזכרו לאהוב תמיד כי אהבה היא מהות הכל.

לליווי בתהליך ודיוק ההבנות, מוזמנים אלי לפגישה אישית. חגית דאבוש 050-8344816

 

חגית דאבוש  - ייעוץ והכוונה באמצעות אסטרולוגיה, NLP וטיפולים אנרגטיים

היי, אני חגית ויש לי ילדה נפלאה ושמה אלה, נשמה אהובה שלשמחתי בחרה בי להיות אמא שלה.

יהיה לי נעים להכיר כל אחד ואחת מכם, אבל בינתיים אספר קצת על עצמי.

בשנת 2001  למדתי שחזור גלגולים. אבי ז"ל שהיה מאד רוחני ומאסטר ברייקי חשף אותי לעולם מופלא שמחבר בין עבר והווה, תת מודע ומודע, דמיון מודרך ועוד ומכאן החל המסע המרתק לנבכי הנפש ולשאלות קיומיות שאינן מסתיימות.

בשנת 2007, מאחר וגם הצד הלוגי מפותח אצלי, התחלתי בלימוד וגילוי תורת האסטרולוגיה.

המפה האסטרולוגית משקפת את האנרגיה שעמה הגיע האדם לעולם, את הייעוד, השיעורים והנתיבים והתחלתי לעסוק בייעוץ במקביל לעבודה כשכירה בתחום הכספים. 

בהמשך למדתי גם נומרולוגיה, רייקי, טארוט ועוד כדי לשפר את ההבנה והיכולת לכוון. משם הדרך ל"חיבור למודעות על", הייתה ברורה. תובנות שמגובות בתדרי על כדי ליישמן, שאליהם אני מחוברת ומטפלת לפיתוח מודעות, שחרור חסימות, חיזוק וטיהור. תדרים נפלאים, מעצימים ומרגשים.

כלי טיפולי נוסף שרכשתי הוא NLP. שעוזר  לשנות תודעה, לבטל פחדים, לחזק בטחון  עצמי, לשחרר אובססיות ועוד

כדי שאוכל להקדיש את כל זמני לייעוץ וטיפול, התפטרתי והתחלתי לייעץ ולטפל במשרה מלאה.

האמונות שאני מעבירה למגיעים אלי הם להתחבר לרצון הנשמה, לכישורים, ולחזקות בחיים האישיים וגם המקצועיים ולשנות.  לראות את המטרה הסופית ולחוות ולא להיתקע במסגרות שמיצו את עצמן.

אשמח לייעץ וללוות אתכם במסעכם האישי.

חגית דאבוש -אסטרולוגית התפתחותית, NLP, דמיון מודרך, רטרו הילינג וטיפולים אנרגטיים - 050-8344816