דפוסי מחשבה, אמונות, שינויים ומה שביניהם

דפוסי מחשבה, אמונות, שינויים ומה שביניהם
לפני שנים קראתי אודות ניסוי שנעשה:
אדם החליק ונפל בסמוך לבית קפה הומה אנשים. חלק מאורחי בית הקפה ניגשו לבדוק אם הוא צריך עזרה, אחרים רק הסתכלו והמשיכו בעניינם והיו כאלה שאפילו לא הסיטו לעברו מבט.
אותו אחד שנפל קם והתרחק מהמקום. לאחר מספר דקות חזר והסתובב בין יושבי בית הקפה.
האם לדעתכם מישהו פנה אליו ושאל אותו לשלומו או הסתכל עליו ?
אפילו לא אחד. וזאת לא כי לאנשים לא איכפת מאחרים, אלא כי המוח שלנו לא זוכר אירועים ואנשים שהם שוליים עבורנו, המוח חשוף למידע רב מדי וכדי שלא נטבע בפרטים הוא מסנן את המידע במספר מסננים ואחד מהם הוא השמטה (השמטת אירועים שאינם חשובים עבורנו) גם אם עבור מי שחווה אותו האירוע היה מביך ומשפיל עבור הצופה זה לא כך.
כשקורה משהו "מפדח" רב האנשים (בעקר ילדים וצעירים) נשארים עם הבושה והמחשבה שצוחקים עליהם לזמן ממושך לאחר המקרה ולמה ? כי הם חושבים שהעולם סובב סביבם וכולם זוכרים וחושבים עליהם, אבל מתברר שלא ומהניסוי אנו לומדים אף יותר מכך.
הפרשנות שלנו לאירועים היא סובייקטיבית וזה נכון גם לגבי הציפיות שלנו מאחרים.
חלקנו מצפים לתשומת לב מתמדת ונעלבים כששכחו, התעלמו או לא חזרו אלינו והפרשנות ל"התעלמות" שונה בהתאם למבנה הרגשי ולדפוס המחשבה שלנו.
אחד כלל לא יתייחס, אחר יעיר וימשיך הלאה, השלישי יפגע ויכעס והרביעי אפילו ינתק קשר.
מן הסתם לזה שלא יתייחס קל יותר נפשית ובמערכות יחסים מאשר לאחרים ובסופו של דבר זה מה שרובנו רוצים גם אם לא יודעים איך לעשות זאת.
אבל תסכימו אתי שאם אנו פועלים שוב ושוב באותה הדרך שמובילה אותנו למקומות לא טובים, כדאי לאמץ תובנות ודפוסי פעולה חדשים.
NLP, דמיון מודרך ושיטות נוספות שבהן אני נעזרת, יוצרים שינוי עמוק ומהיר בדפוסי המחשבה האוטומטיים לטובת חדשים שמועילים ומספקים אותנו. כדאי ומומלץ לכל נושא.
 
שיהיה לכולם שבוע ונפלא ,
חגית דאבוש - ייעוץ והכוונה באמצעות אסטרולוגיה, NLP וטיפולים אנרגטיים
050-8344816
חגית דאבוש  - ייעוץ והכוונה באמצעות אסטרולוגיה, NLP וטיפולים אנרגטיים

הסיפור האישי שלי –

יהיה לי נעים להכיר כל אחד ואחת מכם, אבל עד שתגיעו אליו ותספרו לי, אספר לכם קצת על עצמי.

אז, אני חגית ויש לי ילדה נפלאה ושמה אלה, נשמה אהובה שלשמחתי בחרה בי להיות אמא שלה.

כשהחלטתי שאני רוצה להיות אמא ולאחר זוגיות ארוכת שנים שבה בחרתי לא להביא לעולם ילד (זה מה שהיה נכון עבורי), החלטתי לחבור לשותף להורות ותוך שלושה חודשים מיום קבלת ההחלטה כבר התבשרתי על הריון.

כשאני מרגישה מהבטן שזה נכון, אני הולכת עם זה ועד הסוף ואני מודה מדי יום על ההחלטה הזו.

ולעניין המקצועי יותר – את דרכי התחלתי בקורס שחזור גלגולים שאליו הגעתי "בטעות" בשנת 2001. בעקבות קונפליקט אישי ביחסים, אבי ז"ל שהיה מאד רוחני ומאסטר ברייקי חשף אותי לעולם מרתק של חיבור בין עבר והווה, תת מודע ומודע, דימיון מודרך ועוד ומכאן החל המסע המרתק לנבכי הנפש ולשאלות קיומיות שאינן מסתיימות.

לאחר מכן, מאחר וגם הצד הלוגי מפותח אצלי, התחלתי בלימוד וגילוי תורת האסטרולוגיה.

המפה האסטרולוגית מספרת לי את הסיפור של האדם, את הייעוד, את השיעורים, את הנתיבים והתחלתי לעסוק בייעוץ במקביל לעבודה כשכירה בתחום הכספים. 

והתיאבון לידע רק נפתח. למדתי גם נומרולוגיה, רייקי, טארוט והכל כדי לשפר את ההבנה והיכולת לכוון, אבל הרגשתי שהנשמה שלי נמשכת יותר ויותר לכיוון הטיפולי ומכאן הייתה הדרך קצרה ל"חיבור למודעות על", תובנות שמגובות בתדרי על כדי לעזור ליישמן, שאליהם אני מחוברת בעצמי ומטפלת באחרים כדי לפתח מודעות, לשחרר חסימות, לחזק ולטהר. תדרים נפלאים, מעצימים ומרגשים.

אחרי כל כך הרבה רוח, חיפשתי דרך להוסיף כלי פרקטי נוסף לטיפול ולמדתי NLP. כלי שעוזר מאד לשנות תודעה, לבטל פחדים, לחזק בטחון  עצמי, לשחרר אובססיות ועוד

מאחר ולאורך התקופה המשכתי לעבוד גם כשכירה לא התפניתי כל כולי לייעוד שלי, הרגשתי שאני מאבדת את עצמי וזה ממש לא מתאים לי. אני מאמינה שכל אחד צריך לחיות את חייו בשמחה, ללכת אחר צו הנפש, אחרי הדברים שאנו אוהבים וטובים בהם ולא לאפשר לפחדים הישרדותיים או אחרים לעכב צמיחה ושמחה לכן עזבתי את עבודתי כשכירה והתחלתי לייעץ ולטפל במשרה מלאה.

אלו האמונות והתורות שאני מעבירה לאנשים שמגיעים אלי, להתחבר לצורך של הנשמה, לכישורים, לחזקות.. גם בחיים האישיים וגם המקצועיים, להתחבר לכוח הפנימי ולשנות.

לראות את המטרה הסופית ולחוות ולא להיתקע במסגרות שמיצו את עצמן.

אז עכשיו כשהכרתם אותי קצת, אשמח ללוות אתכם במסעכם האישי.

חגית דאבוש -ייעוץ והכוונה באמצעות אסטרולוגיה, NLP וטיפולים אנרגטיים - 050-8344816