לאילו נשים גברים נמשכים?

לאילו נשים גברים נמשכים?

גברים ממאדים נשים מנוגה, ספר שעורר הרבה מחלוקות אודות ההבדלים בין נשים וגברים, אבל אני דווקא אתמקד בדרך שבה נוגה = וונוס משקפת את סגנון האישה שאליה נמשכים גברים.

חלק אוהבים את המטופחות והעדינות, אחרים את הטבעיות ויש כאלה שאוהבים חזקות וכוחניות או את התקשורתיות ועוד ועוד..

אדגיש שזה לא מספיק לבדוק רק את מיקום וונוס, חייבים להסתכל על מכלול המפה ועל כל הכוכבים, אך וונוס בנושא זה מספקת מידע רב.

*********

*גברים שבמפתם ונוס במזל טלה:

נמשכים לנשים ישירות, חזקות ואפילו סוג של טום בוי. כאלה שהם יודעים יופי מה הן מרגישות, חושבות ושאינן תלותיות.

*גברים שבמפתם ונוס במזל שור:

נמשכים לנשים שגופן נשי, טבעיות, אך מטופחות. מכירים את הנשים הפשוטות, המתוקות והחושניות, שנראות כאילו לא השקיעו בעצמן כלום, אבל הן כן ? בדיוק זה הסוג.

*גברים שבמפתם ונוס במזל תאומים:

נמשכים לנשים תקשורתיות, אינטליגנטיות ועצמאיות. המראה המועדף הוא אתלטי וכאלה שמראן "קליל" ואף נערי.

*גברים שבמפתם ונוס במזל סרטן:

נמשכים לנשים צחקניות, אימהיות, לא רזות מדי ושיחד עם זאת מצליחות. נמשכים לנשים עדינות בהתנהגותן, שמראות נאמנות ואפילו קצת תלותיות מה שגורם להם להרגיש גבריים ובטוחים.

*גברים שבמפתם ונוס במזל אריה:

נמשכים ל"לביאות". גאות, מטופחות, מאופרות, בעלות נוכחות בולטת ומרשימה. מעבר למראה גם האופי צריך להיות דומה – בטחון עצמי ואומץ.

*גברים שבמפתם ונוס במזל בתולה:

נמשכים לנשים בעלות מראה טבעי ונקי שמקדישות חשיבות לבריאות וספורט. גישה צנועה לחיים, מנת משכל מכובדת ומחשבה הגיונית זה לגמרי בשבילם.

*גברים שבמפתם ונוס במזל מאזניים:

נמשכים לנשים יפהפיות שאינן מקצינות את מראן, בעלות קסם עדין, מנומסות, שיודעות לפשר ולגשר. נשיות עדינה זה מה שכובש אותן.

*גברים שבמפתם ונוס במזל עקרב:

נמשכים לנשים ממגנטות, נועזות, מסתוריות ועוצמתיות, בעלות סקס אפיל בולט.

*גברים שבמפתם ונוס במזל קשת:

נמשכים לנשים אנרגטיות, חופשיות, ספורטיביות ובעלות מראה טבעי עד כמה שאפשר.

נשים שאוהבות לטייל ובעלות אופקים רחבים.

*גברים שבמפתם ונוס במזל גדי:

נמשכים לנשים מכובדות, הישגיות ובעלות מראה קלאסי מאופק. נמצא לא מעט מהם עם נשים מבוגרות יותר וסמכותיות.

*גברים שבמפתם ונוס במזל דלי:

נמשכים לנשים שונות ומעניינות. לאוהבות וחוקרות טבע ו/או בעלי חיים או בעלות אוריינטציה אקולוגית. הם אינם אלה שיפסלו נשים הנועלות סנדלי טבע.

*גברים שבמפתם ונוס במזל דגים:

נמשכים לנשים רכות, נזקקות/תלותיות במידת מה או חסרות בטחון. נשים מאמינות / רוחניות שמחוברות למימד אחר במידה זו או אחרת נוגעות בליבם.

 ניתן לעשות מפה אסטרולוגית לפי תאריך ושעה באתרים שונים ולראות היכן ממוקמת הוונוס האישית או לכתוב לי את התאריך ואני אבדוק וכמובן ניתן להגיע אלי לפגישה שתכלול מידע עמוק ומקיף על אהבה ושאר תחומי החיים.

 באהבה,

 חגית דאבוש – ייעוץ והכוונה באמצעות אסטרולוגיה, NLP וטיפולים אנרגטיים

050-8344816

 

 

חגית דאבוש  - ייעוץ והכוונה באמצעות אסטרולוגיה, NLP וטיפולים אנרגטיים

הסיפור האישי שלי –

יהיה לי נעים להכיר כל אחד ואחת מכם, אבל עד שתגיעו אליו ותספרו לי, אספר לכם קצת על עצמי.

אז, אני חגית ויש לי ילדה נפלאה ושמה אלה, נשמה אהובה שלשמחתי בחרה בי להיות אמא שלה.

כשהחלטתי שאני רוצה להיות אמא ולאחר זוגיות ארוכת שנים שבה בחרתי לא להביא לעולם ילד (זה מה שהיה נכון עבורי), החלטתי לחבור לשותף להורות ותוך שלושה חודשים מיום קבלת ההחלטה כבר התבשרתי על הריון.

כשאני מרגישה מהבטן שזה נכון, אני הולכת עם זה ועד הסוף ואני מודה מדי יום על ההחלטה הזו.

ולעניין המקצועי יותר – את דרכי התחלתי בקורס שחזור גלגולים שאליו הגעתי "בטעות" בשנת 2001. בעקבות קונפליקט אישי ביחסים, אבי ז"ל שהיה מאד רוחני ומאסטר ברייקי חשף אותי לעולם מרתק של חיבור בין עבר והווה, תת מודע ומודע, דימיון מודרך ועוד ומכאן החל המסע המרתק לנבכי הנפש ולשאלות קיומיות שאינן מסתיימות.

לאחר מכן, מאחר וגם הצד הלוגי מפותח אצלי, התחלתי בלימוד וגילוי תורת האסטרולוגיה.

המפה האסטרולוגית מספרת לי את הסיפור של האדם, את הייעוד, את השיעורים, את הנתיבים והתחלתי לעסוק בייעוץ במקביל לעבודה כשכירה בתחום הכספים. 

והתיאבון לידע רק נפתח. למדתי גם נומרולוגיה, רייקי, טארוט והכל כדי לשפר את ההבנה והיכולת לכוון, אבל הרגשתי שהנשמה שלי נמשכת יותר ויותר לכיוון הטיפולי ומכאן הייתה הדרך קצרה ל"חיבור למודעות על", תובנות שמגובות בתדרי על כדי לעזור ליישמן, שאליהם אני מחוברת בעצמי ומטפלת באחרים כדי לפתח מודעות, לשחרר חסימות, לחזק ולטהר. תדרים נפלאים, מעצימים ומרגשים.

אחרי כל כך הרבה רוח, חיפשתי דרך להוסיף כלי פרקטי נוסף לטיפול ולמדתי NLP. כלי שעוזר מאד לשנות תודעה, לבטל פחדים, לחזק בטחון  עצמי, לשחרר אובססיות ועוד

מאחר ולאורך התקופה המשכתי לעבוד גם כשכירה לא התפניתי כל כולי לייעוד שלי, הרגשתי שאני מאבדת את עצמי וזה ממש לא מתאים לי. אני מאמינה שכל אחד צריך לחיות את חייו בשמחה, ללכת אחר צו הנפש, אחרי הדברים שאנו אוהבים וטובים בהם ולא לאפשר לפחדים הישרדותיים או אחרים לעכב צמיחה ושמחה לכן עזבתי את עבודתי כשכירה והתחלתי לייעץ ולטפל במשרה מלאה.

אלו האמונות והתורות שאני מעבירה לאנשים שמגיעים אלי, להתחבר לצורך של הנשמה, לכישורים, לחזקות.. גם בחיים האישיים וגם המקצועיים, להתחבר לכוח הפנימי ולשנות.

לראות את המטרה הסופית ולחוות ולא להיתקע במסגרות שמיצו את עצמן.

אז עכשיו כשהכרתם אותי קצת, אשמח ללוות אתכם במסעכם האישי.

חגית דאבוש -ייעוץ והכוונה באמצעות אסטרולוגיה, NLP וטיפולים אנרגטיים - 050-8344816