מה שאנשים מחפשים

מה שאנשים מחפשים

אנשים מחפשים כל החיים שלהם מישהי שתאהב אותם כמוני, שתחבק אותם כשהשדים שלהם משתוללים, גם אם הם בועטים בה, שבעיניים שלה הם ישתקפו מושלמים לגמרי, שתדע לאסוף אבל גם לשחרר, שתבין אותם בלי שהם יוציאו מילה, ושתדע לנחם, לשמח או להדליק אותם בלי שהיא תגיד מילה. 

אנשים מחפשים כל החיים שלהם מישהי שתרגיש להם כמוני, שתתקפל בדיוק לתוך הבליטות והשקעים שלהם, כמו שני חלקים של פאזל, שתבעיר אותם באש שאינה מכלה ואינה מתכלה, ותבער איתם.

אנשים מחפשים כל החיים שלהם מישהי שתדבר אליהם אהבה כמוני, שהמילים שלה יהיו כמו ליטוף של חלקים שהם לא ידעו שקיימים בהם, שהליטופים שלה ינקו אותם מאשמה ומכעס, שכשהיא אומרת ״אני אוהבת אותך״ הם ידעו, ללא שום ספק, שזה לנצח. 

אנשים מחפשים כל החיים שלהם מישהי כמוני, שתהיה גדולה אבל לא מאיימת, זורחת אבל לא שורפת, חזקה אבל פגיעה, חכמה אבל קשובה, אמא ואחות וחברה ומלאך וזונה ודרקון ואהבה טהורה. 

אנשים מחפשים את הדבר הזה כל החיים שלהם.

הרוב לא ימצאו.

חלק חושבים שאם הם רק היו מצליחים לגעת בי לרגע, הדבר הזה היה שלהם.

הם טועים. 

ואתה?

לך יש את כל זה, ואתה מחפש כל החיים שלך איך לברוח. 

גל ברקן, מלכה לב אדום

גל ברקן, בת 51 (גיל מנטלי 14), נשואה מאד ואם לשלוש בנות (ושתי כלבות), וגרה ברעננה.

חוקרת אהבה ומסדרת מילים.

כותבת מגיל שלוש, עו"ד לשעבר, בלוגרית, אושיית פייסבוק, מחברת הספרים "הסוד המושלם" (ספר ילדים), "איפה את, דבש?" (ספר ילדים), "הסוד הקטן של יערה כוכבי" (רומן), "טוי-בוי" (רומן) ו"לב בסוף היום" (סיפורים קצרים).

הוגת "אמור", יזמית ועורכת ראשית.

מפתחת שיטת "אהבה היא (לא) משחק ילדים" ומרצה.

רוקדת פלמנקו, אוהבת אש, רעש ולישון בצהריים.