נגיף הקורונה בראי האסטרולוגיה ההתפתחותית

נגיף הקורונה בראי האסטרולוגיה ההתפתחותית

מי שעוקב אחרי הפוסטים שלי או מתעניין באסטרולוגיה, נתקל בכינוי שאני משתמשת בו לגבי כוכב שבתאי: "המורה הזקן" ובפוסט קודם כתבתי על המפגש בינו ובין פלוטו הכוכב העוצמתי שיוצר טרנספורמציות. פלוטו הורס עד היסוד מה שמוצה למען בנייה מחדש. מפגש זה התרחש בינואר 2020 והשפעתו ארוכה וכידוע הנגיף פוגע בעיקר בקשישים.

מפגש כוכבים אלו מתרחש אחת ל 33-38 שנים וחיפוש קצר העלה שבמאה הקודמת, בפעם הראשונה שנפגשו פרצה מלחמת העצמאות ובפעם השנייה מלחמת לבנון.

בתחילת אפריל 2020 פלוטו ייפגש עם יופיטר שמייצג שפע, התרחבות, התפשטות ואת חו"ל. חיבור שמראה לנו על המשך התפשטות נגיף הקורונה. (היבט זה יתרחש בתהליכים עד נובמבר 2020).

נקודה נוספת חשובה לציון היא שכל הכוכבים והמפגשים מתרחשים במזל גדי, שגם הוא קשור למבוגרים, לממסד ואחריות.

דובר על כך שהמגיפה הקודמת הייתה לפני 100 שנה ומצאתי באתר של מכון דוידסון את המידע הבא: "במאה העשרים אפשר לציין שתי מגפות גדולות מאוד – האחת היא השפעת הספרדית, שהתפרצה ב-1918 וקטלה כ-75 מיליון בני אדם..." (השנייה היא האיידס).

בדקתי מה התרחש בשמים באותה תקופה ומצאתי כי גם באוגוסט 1918 התרחשה צמידות בין פלוטו ויופיטר. צמידות כזו מתרחשת אחת ל 13 שנים ולא בכל פעם משתוללת מגיפה, אך יש לקחת בחשבון שזה בהמשך/מקביל לצמידות פלוטו – שבתאי ולכן ההשפעה עצומה.

אז מה בעצם אנחנו לומדים ?

דבר ראשון, שהמגיפה תמשיך עד לקראת סוף השנה, אך נחווה "גלים" בהתפשטות.

בסוף יוני פלוטו ויופיטר יפגשו בשנית כששניהם יהיו ברטרו והמפגש האחרון בנובמבר 2020.

ברטרו הנגיף כנראה ייחלש ויתחזק שוב בנובמבר עד שיעלם.

שימו לב למוטיבים שחוזרים, לנושאים שבהם אנו מקבלים מסרים חזקים מהיקום:

שבתאי - אחריות, בריאות ומסגרות.

יופיטר - שפע, חו"ל, התפשטות וגם ניסים.

פלוטו - הריסת הקיים ובניית חדש, טרנספורמציה.

נכתב ודובר לא מעט על הנזק שאנו גורמים לכדור הארץ, על הרדיפה אחר השפע והתענוגות תוך שבירת המסגרות, על אובדן ערכים, ערבות הדדית, אחריות אישית וגלובלית.

באופן אישי אני חיה תחת מסלול נחיתת מטוסים שמזהם את האוויר והורס את בריאותנו ומודעת לכמות הטיסות המטורפת שעוברת בשמי הארץ כשהמגמה היא להגדיל את הכמות ובמקביל את הכנסות קופת המדינה, ללא כל התחשבות בבריאות האזרחים, באיכות החיים ובזיהום האוויר וראו מה קרה – נסגרו השמים.

מכריחים אותנו לקחת אחריות הדדית כשמבקשים לשמור מרחק זה מזה.

קריסת המערכת הכלכלית מלמדת אותנו שיעור בצניעות.

הגבלות נסיעה שכבר מראות על ירידה ברמת הזיהום באותם אזורים שבהם קיימת ההגבלה.

משפחות מתכנסות. הורים צריכים להעסיק את ילדיהם יותר מהרגיל ואם מתייחסים לזה כאל זמן מתנה ולא כאל גזירה רעה – מקרב.

תקופה שבה מתמודדים עם מערכות יחסים ויש זמן להסתכל עמוק בפנים ולחפש אלטרנטיבות נכונות יותר למה שלא עובד, להבין מה באמת חשוב ולא לברוח מאחריות אישית וקולקטיבית.

הבידוד מלמד להיות לבד, זה משהו שרבים בורחים ממנו כי כשנמצאים לבד המחשבות צפות ולא תמיד הן נעימות, אבל התבוננות ועבודה פנימית הכרחיים להתפתחות הנשמה.

כשצפות המחשבות שמהן אתם בורחים, נסו להסתכל עליהן מזוית אחרת. בכל דבר יש משהו טוב ואם לא מצאתם את הטוב, אולי הוא חיזק אתכם, אולי זה שהתגברתם עליו מראה שתוכלו להתגבר על כל דבר. נסו להתבונן מהצד – אם הייתם שומעים או רואים את המקרה אצל מישהו אחר, מה הייתם אומרים לו ? מייעצים ? או איך הייתם מטפלים ?

פסק הזמן הזה גם מאפשר ליצור, ללמוד, לקרוא.... דברים שאנו לא מספיקים ביום יום.

והפרנסה ? גם זה יסתדר בדרך זו או אחרת. גם על זה נתגבר. זכרו את המשברים הכלכליים שפקדו את העולם ואת הצמיחה לאחר מכן. קיימת מחזוריות, כמו בטבע, אבל חשוב ללמוד את השיעורים הנשמתיים ולהתחבר לערכים.

כל אחד מאתנו הוא חלק משלם ענק ונפלא ויופיטר הוא כוכב שמביא עמו ניסים וכשיעבור לדלי יתרחשו חידושים ונכנס לעידן חדש נאור יותר ומה יעלה בגורלנו קשור בעיקר בנו.

התחברו לאחריות, לאהבה ולרשת הקוסמית שמקשרת בין כולנו וליקום כולו וביחד ניצור עולם חדש וטוב יותר.

ואם אתם זקוקים לשיחה מכוונת, מסדרת מחשבות ומאזנת, צרו אתי קשר לפגישה אישית (טלפונית ברוח התקופה)

 באהבה וברכת בריאות לכולנו,

 

חגית דאבוש – אסטרולוגיה, NLP, דמיון מודרך וטיפולים אנרגטיים 050-8344816

 @כל הזכויות שמורות

חגית דאבוש  - ייעוץ והכוונה באמצעות אסטרולוגיה, NLP וטיפולים אנרגטיים

הסיפור האישי שלי –

יהיה לי נעים להכיר כל אחד ואחת מכם, אבל עד שתגיעו אליו ותספרו לי, אספר לכם קצת על עצמי.

אז, אני חגית ויש לי ילדה נפלאה ושמה אלה, נשמה אהובה שלשמחתי בחרה בי להיות אמא שלה.

כשהחלטתי שאני רוצה להיות אמא ולאחר זוגיות ארוכת שנים שבה בחרתי לא להביא לעולם ילד (זה מה שהיה נכון עבורי), החלטתי לחבור לשותף להורות ותוך שלושה חודשים מיום קבלת ההחלטה כבר התבשרתי על הריון.

כשאני מרגישה מהבטן שזה נכון, אני הולכת עם זה ועד הסוף ואני מודה מדי יום על ההחלטה הזו.

ולעניין המקצועי יותר – את דרכי התחלתי בקורס שחזור גלגולים שאליו הגעתי "בטעות" בשנת 2001. בעקבות קונפליקט אישי ביחסים, אבי ז"ל שהיה מאד רוחני ומאסטר ברייקי חשף אותי לעולם מרתק של חיבור בין עבר והווה, תת מודע ומודע, דימיון מודרך ועוד ומכאן החל המסע המרתק לנבכי הנפש ולשאלות קיומיות שאינן מסתיימות.

לאחר מכן, מאחר וגם הצד הלוגי מפותח אצלי, התחלתי בלימוד וגילוי תורת האסטרולוגיה.

המפה האסטרולוגית מספרת לי את הסיפור של האדם, את הייעוד, את השיעורים, את הנתיבים והתחלתי לעסוק בייעוץ במקביל לעבודה כשכירה בתחום הכספים. 

והתיאבון לידע רק נפתח. למדתי גם נומרולוגיה, רייקי, טארוט והכל כדי לשפר את ההבנה והיכולת לכוון, אבל הרגשתי שהנשמה שלי נמשכת יותר ויותר לכיוון הטיפולי ומכאן הייתה הדרך קצרה ל"חיבור למודעות על", תובנות שמגובות בתדרי על כדי לעזור ליישמן, שאליהם אני מחוברת בעצמי ומטפלת באחרים כדי לפתח מודעות, לשחרר חסימות, לחזק ולטהר. תדרים נפלאים, מעצימים ומרגשים.

אחרי כל כך הרבה רוח, חיפשתי דרך להוסיף כלי פרקטי נוסף לטיפול ולמדתי NLP. כלי שעוזר מאד לשנות תודעה, לבטל פחדים, לחזק בטחון  עצמי, לשחרר אובססיות ועוד

מאחר ולאורך התקופה המשכתי לעבוד גם כשכירה לא התפניתי כל כולי לייעוד שלי, הרגשתי שאני מאבדת את עצמי וזה ממש לא מתאים לי. אני מאמינה שכל אחד צריך לחיות את חייו בשמחה, ללכת אחר צו הנפש, אחרי הדברים שאנו אוהבים וטובים בהם ולא לאפשר לפחדים הישרדותיים או אחרים לעכב צמיחה ושמחה לכן עזבתי את עבודתי כשכירה והתחלתי לייעץ ולטפל במשרה מלאה.

אלו האמונות והתורות שאני מעבירה לאנשים שמגיעים אלי, להתחבר לצורך של הנשמה, לכישורים, לחזקות.. גם בחיים האישיים וגם המקצועיים, להתחבר לכוח הפנימי ולשנות.

לראות את המטרה הסופית ולחוות ולא להיתקע במסגרות שמיצו את עצמן.

אז עכשיו כשהכרתם אותי קצת, אשמח ללוות אתכם במסעכם האישי.

חגית דאבוש -ייעוץ והכוונה באמצעות אסטרולוגיה, NLP וטיפולים אנרגטיים - 050-8344816