אז חוזרים לשגרה, ומה קורה אצלכם? איך אתם?

אז חוזרים לשגרה, ומה קורה אצלכם? איך אתם?
מסתגלים ? משתנים ?   
אצל רובנו יש שינוי אישי או מקצועי בתקופה הזו ואי אפשר להתעלם מהאנרגיות החדשות. לפעמים זה מרגיש כאילו עומדות להתפרץ בצורה שלילית כתוצאה מהבידוד החברתי, המצב הכלכלי וכל השאר.
 
עכשיו עם החזרה לשגרה, זה הזמן לארגן את המחשבות ולהבין מה קרה, מה קורה ומה אנחנו רוצים שיקרה, להיטען באנרגיות נקיות ומחזקות, להתרענן ולהסתנכרן עם האנרגיות החדשות שמסביבנו כדי להפיק את הטוב ביותר ויש ממנו לא מעט.
 
בהתאם לתקנות החדשות אפשר להיפגש פנים מול פנים לייעוץ אסטרולוגי, תודעתי ורגשי וגם לטיפול אנרגטי תחת מגבלות מסוימות שלא יפגמו בחוויה או בתוצאה.
חייבת לציין שהתגעגעתי למפגשים ולטיפולים. (אגב, טיפול אנרגטי מומלץ לכל זמן. דברו אתי ואסביר בפרטי או קראו עוד על כך באתר)
 
בנוסף, הקורונה חיברה לזום גם אותי וגיליתי, שזה אפילו נחמד ומאפשר לפגוש אנשים שמתגוררים רחוק או שמתקשים להגיע מכל סיבה שהיא ונותן מענה נפלא.
 
אז איך אתם מעדיפים פרונטלית או וירטואלית ?
 
כך או כך אני פה בשבילכם,
 
חגית דאבוש – מלווה אותך לשינוי והגשמה - אסטרולוגיה, Nlp, דמיון מודרך וטיפולים אנרגטיים – 050-8344816

 

חגית דאבוש  - ייעוץ והכוונה באמצעות אסטרולוגיה, NLP וטיפולים אנרגטיים

הסיפור האישי שלי –

יהיה לי נעים להכיר כל אחד ואחת מכם, אבל עד שתגיעו אליו ותספרו לי, אספר לכם קצת על עצמי.

אז, אני חגית ויש לי ילדה נפלאה ושמה אלה, נשמה אהובה שלשמחתי בחרה בי להיות אמא שלה.

כשהחלטתי שאני רוצה להיות אמא ולאחר זוגיות ארוכת שנים שבה בחרתי לא להביא לעולם ילד (זה מה שהיה נכון עבורי), החלטתי לחבור לשותף להורות ותוך שלושה חודשים מיום קבלת ההחלטה כבר התבשרתי על הריון.

כשאני מרגישה מהבטן שזה נכון, אני הולכת עם זה ועד הסוף ואני מודה מדי יום על ההחלטה הזו.

ולעניין המקצועי יותר – את דרכי התחלתי בקורס שחזור גלגולים שאליו הגעתי "בטעות" בשנת 2001. בעקבות קונפליקט אישי ביחסים, אבי ז"ל שהיה מאד רוחני ומאסטר ברייקי חשף אותי לעולם מרתק של חיבור בין עבר והווה, תת מודע ומודע, דימיון מודרך ועוד ומכאן החל המסע המרתק לנבכי הנפש ולשאלות קיומיות שאינן מסתיימות.

לאחר מכן, מאחר וגם הצד הלוגי מפותח אצלי, התחלתי בלימוד וגילוי תורת האסטרולוגיה.

המפה האסטרולוגית מספרת לי את הסיפור של האדם, את הייעוד, את השיעורים, את הנתיבים והתחלתי לעסוק בייעוץ במקביל לעבודה כשכירה בתחום הכספים. 

והתיאבון לידע רק נפתח. למדתי גם נומרולוגיה, רייקי, טארוט והכל כדי לשפר את ההבנה והיכולת לכוון, אבל הרגשתי שהנשמה שלי נמשכת יותר ויותר לכיוון הטיפולי ומכאן הייתה הדרך קצרה ל"חיבור למודעות על", תובנות שמגובות בתדרי על כדי לעזור ליישמן, שאליהם אני מחוברת בעצמי ומטפלת באחרים כדי לפתח מודעות, לשחרר חסימות, לחזק ולטהר. תדרים נפלאים, מעצימים ומרגשים.

אחרי כל כך הרבה רוח, חיפשתי דרך להוסיף כלי פרקטי נוסף לטיפול ולמדתי NLP. כלי שעוזר מאד לשנות תודעה, לבטל פחדים, לחזק בטחון  עצמי, לשחרר אובססיות ועוד

מאחר ולאורך התקופה המשכתי לעבוד גם כשכירה לא התפניתי כל כולי לייעוד שלי, הרגשתי שאני מאבדת את עצמי וזה ממש לא מתאים לי. אני מאמינה שכל אחד צריך לחיות את חייו בשמחה, ללכת אחר צו הנפש, אחרי הדברים שאנו אוהבים וטובים בהם ולא לאפשר לפחדים הישרדותיים או אחרים לעכב צמיחה ושמחה לכן עזבתי את עבודתי כשכירה והתחלתי לייעץ ולטפל במשרה מלאה.

אלו האמונות והתורות שאני מעבירה לאנשים שמגיעים אלי, להתחבר לצורך של הנשמה, לכישורים, לחזקות.. גם בחיים האישיים וגם המקצועיים, להתחבר לכוח הפנימי ולשנות.

לראות את המטרה הסופית ולחוות ולא להיתקע במסגרות שמיצו את עצמן.

אז עכשיו כשהכרתם אותי קצת, אשמח ללוות אתכם במסעכם האישי.

חגית דאבוש -ייעוץ והכוונה באמצעות אסטרולוגיה, NLP וטיפולים אנרגטיים - 050-8344816