ונוס בנסיגה מעוררת את החושים ומחזקת את "האני"

ונוס בנסיגה מעוררת את החושים ומחזקת את

נסיגת ונוס היפה שלנו התחילה באופן רשמי אתמול (13/5/2020), אך השפעתה מורגשת כבר מתחילת החודש במידה פחותה יותר. הנסיגה מתרחשת במזל תאומים ותסתיים ב 25/6/2020,

ונוס שלנו, מסמלת את הסיפוק, התשוקה לאוכל, ליופי, אסתטיקה, חוויות מגע נעימות, את הזוגיות והאמנותיות.

ונוס היא שליטת מזל שור היציב ואוהב היופי והנוחיות ומאזניים שקשורים להרמוניה, יופי ומערכות היחסים.

אפשר להבין אם כך, שהיא מסמלת את אופן התנהגותנו בכללי וביחסים, את התרבות, המראה וההתענגות על חושים וחיפוש הסיפוק.

כשוונוס בנסיגה היא מעוררת לנו את התחושות וגורמת לבחון את רמת הסיפוק. כלומר, האם מספק אותי המראה שלי? האם תחום היחסים בחיי נעים? מספק? האם ההרגשה הפיזית שלי נוחה לי? האם המצב הכספי שלי דורש התערבות ומה אני עושה עם זה עכשיו?

ונוס אינה לוחצת חזק כמו פלוטו שנוגע במקומות הכי כואבים ולעתים מרסק אותנו ומשנה אותנו מהיסוד, אלא יותר בארצי ובתחושת הסיפוק, מזיזה אותנו לשאוף להרגיש טוב יותר.

כשחושבים על התקופה האחרונה, על הסגר שגרם לרבים מאתנו לאכול יותר, להתאמן פחות, להשקיע בחיצוניות במידה מועטה וכשמערכות היחסים שלנו עם המעגלים השונים השתנו, אפשר להבין שזה הזמן לצאת מהבועה ולחזור לחיים "הרגילים", אבל ואבל גדול הרגיל הוא כבר לא הרגיל שהיה לפני.

מערכות היחסים השתנו לטוב או לרע, היחסים המשפחתיים קיבלו התייחסות שונה ובמקרים רבים קירבו בין בני המשפחה. הבנת צרכי התא המשפחתי ושלנו כחלק ממנו, שינתה את  חוקי המשחק והזמן שיוקדש למשפחה ולכן גם "השגרה" משתנה וזאת לצד ההתעסקות באהבות ויחסים שמיצו את עצמם וחיזוק התחושה האישית במקרה שנגמר.

עיסוק במראה החיצוני, בהנאות ואנרגיות טובות יעזור לרפא את המקום הכואב ובכלל לשדרוג.

בסיכום, זה הזמן לשיפור יחסים שהבנתם ששווה להשקיע בהם, להנות מאהבות חדשות שמופיעות כי מגיע לכם, לעשות משהו כייפי למען עצמכם ולתכנן תוכנית פיננסית משקמת אם צריך. 

נכון, שמהלכים והיבטים אחרים מקשים ויש צורך אמיתי ליצור שינוי חברתי ומדיני, אך ונוס מאפשרת לנו למצוא את המקום האישי, הנעים, שיגרום לנו להרגיש טוב יותר וכך גם נוכל להתמודד עם נושאים כבדים ושינויים עמוקים.

לעתים ירידה במשקל, היכרות מרגשת, עיסוי או טיפול אנרגטי אחר, נותנים לנו את "הפוש" והחיוך שגורמים לנו להרגיש שאנחנו יכולים להתמודד עם כל העולם ויותר מכך להתקדם למקומות טובים יותר.

מוזמנים אלי להבנה מעמיקה של כל התהליכים האישיים ומציאת הדרך הנכונה בשבילכם ע"י מפה אישית ומדויקת.

 באהבה,

 חגית דאבוש – מלווה אותך לשינוי והגשה – אסטרולוגיה, NLP וטיפולים אנרגטיים

050-8344816

חגית דאבוש  - ייעוץ והכוונה באמצעות אסטרולוגיה, NLP וטיפולים אנרגטיים

הסיפור האישי שלי –

יהיה לי נעים להכיר כל אחד ואחת מכם, אבל עד שתגיעו אליו ותספרו לי, אספר לכם קצת על עצמי.

אז, אני חגית ויש לי ילדה נפלאה ושמה אלה, נשמה אהובה שלשמחתי בחרה בי להיות אמא שלה.

כשהחלטתי שאני רוצה להיות אמא ולאחר זוגיות ארוכת שנים שבה בחרתי לא להביא לעולם ילד (זה מה שהיה נכון עבורי), החלטתי לחבור לשותף להורות ותוך שלושה חודשים מיום קבלת ההחלטה כבר התבשרתי על הריון.

כשאני מרגישה מהבטן שזה נכון, אני הולכת עם זה ועד הסוף ואני מודה מדי יום על ההחלטה הזו.

ולעניין המקצועי יותר – את דרכי התחלתי בקורס שחזור גלגולים שאליו הגעתי "בטעות" בשנת 2001. בעקבות קונפליקט אישי ביחסים, אבי ז"ל שהיה מאד רוחני ומאסטר ברייקי חשף אותי לעולם מרתק של חיבור בין עבר והווה, תת מודע ומודע, דימיון מודרך ועוד ומכאן החל המסע המרתק לנבכי הנפש ולשאלות קיומיות שאינן מסתיימות.

לאחר מכן, מאחר וגם הצד הלוגי מפותח אצלי, התחלתי בלימוד וגילוי תורת האסטרולוגיה.

המפה האסטרולוגית מספרת לי את הסיפור של האדם, את הייעוד, את השיעורים, את הנתיבים והתחלתי לעסוק בייעוץ במקביל לעבודה כשכירה בתחום הכספים. 

והתיאבון לידע רק נפתח. למדתי גם נומרולוגיה, רייקי, טארוט והכל כדי לשפר את ההבנה והיכולת לכוון, אבל הרגשתי שהנשמה שלי נמשכת יותר ויותר לכיוון הטיפולי ומכאן הייתה הדרך קצרה ל"חיבור למודעות על", תובנות שמגובות בתדרי על כדי לעזור ליישמן, שאליהם אני מחוברת בעצמי ומטפלת באחרים כדי לפתח מודעות, לשחרר חסימות, לחזק ולטהר. תדרים נפלאים, מעצימים ומרגשים.

אחרי כל כך הרבה רוח, חיפשתי דרך להוסיף כלי פרקטי נוסף לטיפול ולמדתי NLP. כלי שעוזר מאד לשנות תודעה, לבטל פחדים, לחזק בטחון  עצמי, לשחרר אובססיות ועוד

מאחר ולאורך התקופה המשכתי לעבוד גם כשכירה לא התפניתי כל כולי לייעוד שלי, הרגשתי שאני מאבדת את עצמי וזה ממש לא מתאים לי. אני מאמינה שכל אחד צריך לחיות את חייו בשמחה, ללכת אחר צו הנפש, אחרי הדברים שאנו אוהבים וטובים בהם ולא לאפשר לפחדים הישרדותיים או אחרים לעכב צמיחה ושמחה לכן עזבתי את עבודתי כשכירה והתחלתי לייעץ ולטפל במשרה מלאה.

אלו האמונות והתורות שאני מעבירה לאנשים שמגיעים אלי, להתחבר לצורך של הנשמה, לכישורים, לחזקות.. גם בחיים האישיים וגם המקצועיים, להתחבר לכוח הפנימי ולשנות.

לראות את המטרה הסופית ולחוות ולא להיתקע במסגרות שמיצו את עצמן.

אז עכשיו כשהכרתם אותי קצת, אשמח ללוות אתכם במסעכם האישי.

חגית דאבוש -ייעוץ והכוונה באמצעות אסטרולוגיה, NLP וטיפולים אנרגטיים - 050-8344816