אש שורפת, מים מכבים, אז איך מתחברים?

אש שורפת, מים מכבים, אז איך מתחברים?

האש יכולה לשרוף ולכלות, יכולה לבעור ולהניע כמו דלק וגם להאיר.

כשאש היא דינאמית, בוערת ומניעה לפעולה היא משויכת למזל טלה האנרגטי. זה שרץ לפעולה, יוצר ומתלהב, כובש, ממצה ועובר לפעילות הבאה ולכן אם בחייכם נמצא אדם עם יסוד שמרו על הלהבה בוערת, דאגו לא להיכבש לחלוטין ולהשאיר את הגחלת בוערת.

האש יכולה גם להפיץ את חומה ואורה מסביב, לבלוט ולהרשים בלי לשרוף ולכלות. אי אפשר להתעלם ממנה ואפשר להתחמם בצילה ומאפיינים אלה מתאימים ומשויכים למזל אריה המלכותי, אשר סימנו הוא השמש, האור והכוח.

כשבחייכם אדם עם סמל אסטרולוגי זה, תנו לו להאיר ואת הכבוד לו הוא ראוי והוא ידאג לחמם אתכם ולכל מחסורכם בנדיבות ואהבה.

האש יכולה להיות גם אש רכה, אש שמאירה את הדרך, אש שמשתנה בהתאם למקום ולצורך. אפשר להגבירה ולהנמיכה כדי לשרת את המטרה, לראות מה שיש מעבר, לראות רחוק יותר, להאיר את הדרך כדי שנדע שהדרך תמיד פתוחה וטומנת בתוכה ידע והרפתקאות חדשות ואש זו שייכת למזל קשת בעל האופקים הרחבים, האמונה, האופטימיות ואוהב החופש והידע.

כשבחייכם אדם עם סמל זה, השאירו את האור דלוק תמיד. לא בטוח שהוא ישתמש בו ויצא למסע, אבל עצם הידיעה שהוא יכול, שיש דרך אחרת מרגיעה אותו.

 המים יכולים להיות נעימים ומכילים ולעטוף אותנו כמו אם (רחם) ובמצב זה משויכים למזל סרטן האימהי והביתי. אם אתם רוצים להנעים את זמנו של בן מזל סרטן, גרמו לו לתחושה זו של בטחון, מלאו לו אמבטיה נעימה וגרמו לו להרגיש רוגע ושלווה.

 המים  במקרים אחרים מסוכנים. מערבולות שמושכות מטה, גלים מטביעים ושיטפונות.

מצב זה של מים גועשים שייך למזל עקרב הקיצוני. אין כמו מזל זה לקחת אותך למסע רגשי מסקרן ומטלטל שאין לך מושג היכן יגמר.

הדרך לחיבור לליבו וחייו של בן סימן זה הוא הפיתוי, הסקרנות, המשיכה וההרפתקה.

לגרום לו להרגיש שהמים מסביבו אינם שקטים, שיש דברים עמוקים שטרם גילה, שהרגיעה היא רגעית והמערבולת מעבר לפינה. האם יצליח להימלט ממנה או מה?

להסתגל לחיות בפיתוי וגירוי, אך ללא פגיעה בכבודו או נפשו. לא לשכוח זה מזל מים שכולו רגש גם אם סוער.

ויש מים שמתמזגים עם מה שלידם ונעלמים, מאבדים את עצמם, אלה הם בני מזל דגים שמוצפים ואינם מאוזנים. הם ירחמו, יכילו ויטפלו שזה נהדר, אך הבעיה היא כשהם נהיים קורבן לניצול. הם צוללים אל תוך הרגש והאמפטיה ומאבדים את עצמם.

הדגיגים האחרים שיסוד המים מאוזן אצלם יהיו מטפלים נהדרים, מתקשרים ואנשי חסד למיניהם. הם שוחים בים הרגש האטופי מצילים ומוצלים בעצמם.

מזלות האש:

טלה – אש שורפת

אריה – אש מחממת

קשת – אש מאירה

מזלות המים:

סרטן – מים טיפוליים ומחזקים

עקרב –מים עמוקים ואפלים

דגים  - מים צלולים ומתמזגים

 האם מזלות השייכים ליסודות אש ומים מסתדרים ?

אמרתי ואומר שוב: תלוי במכלול המפה האסטרולוגית האישית.

אם יסוד המים דומיננטי במפה אחת ובשנייה יסוד האש דומיננטי ואין חיבור קרמתי חזק, אז לא יסתדרו. המים רגישים וזקוקים לתשומת לב ויחס תמידי וזה חונק את האש הדינמית, אבל אם, לדוגמא, בן מזל אריה (שהשמש באריה) בעל מפה שבה יש נוכחות כוכבית דומיננטית במזלות המים, הם יכולים להסתדר מעולה.

 להבנה מעמיקה של תהליכים אישיים, זוגיים ומקצועיים, תוך מציאת הדרך הנכונה בשבילכם ע"י מפה אישית ומדויקת צרו עמי קשר ונקבע.

 באהבה,

 חגית דאבוש – מלווה אותך לשינוי והגשה – אסטרולוגיה, NLP וטיפולים אנרגטיים

050-8344816

 

 

 

 

 

 

 

חגית דאבוש  - ייעוץ והכוונה באמצעות אסטרולוגיה, NLP וטיפולים אנרגטיים

הסיפור האישי שלי –

יהיה לי נעים להכיר כל אחד ואחת מכם, אבל עד שתגיעו אליו ותספרו לי, אספר לכם קצת על עצמי.

אז, אני חגית ויש לי ילדה נפלאה ושמה אלה, נשמה אהובה שלשמחתי בחרה בי להיות אמא שלה.

כשהחלטתי שאני רוצה להיות אמא ולאחר זוגיות ארוכת שנים שבה בחרתי לא להביא לעולם ילד (זה מה שהיה נכון עבורי), החלטתי לחבור לשותף להורות ותוך שלושה חודשים מיום קבלת ההחלטה כבר התבשרתי על הריון.

כשאני מרגישה מהבטן שזה נכון, אני הולכת עם זה ועד הסוף ואני מודה מדי יום על ההחלטה הזו.

ולעניין המקצועי יותר – את דרכי התחלתי בקורס שחזור גלגולים שאליו הגעתי "בטעות" בשנת 2001. בעקבות קונפליקט אישי ביחסים, אבי ז"ל שהיה מאד רוחני ומאסטר ברייקי חשף אותי לעולם מרתק של חיבור בין עבר והווה, תת מודע ומודע, דימיון מודרך ועוד ומכאן החל המסע המרתק לנבכי הנפש ולשאלות קיומיות שאינן מסתיימות.

לאחר מכן, מאחר וגם הצד הלוגי מפותח אצלי, התחלתי בלימוד וגילוי תורת האסטרולוגיה.

המפה האסטרולוגית מספרת לי את הסיפור של האדם, את הייעוד, את השיעורים, את הנתיבים והתחלתי לעסוק בייעוץ במקביל לעבודה כשכירה בתחום הכספים. 

והתיאבון לידע רק נפתח. למדתי גם נומרולוגיה, רייקי, טארוט והכל כדי לשפר את ההבנה והיכולת לכוון, אבל הרגשתי שהנשמה שלי נמשכת יותר ויותר לכיוון הטיפולי ומכאן הייתה הדרך קצרה ל"חיבור למודעות על", תובנות שמגובות בתדרי על כדי לעזור ליישמן, שאליהם אני מחוברת בעצמי ומטפלת באחרים כדי לפתח מודעות, לשחרר חסימות, לחזק ולטהר. תדרים נפלאים, מעצימים ומרגשים.

אחרי כל כך הרבה רוח, חיפשתי דרך להוסיף כלי פרקטי נוסף לטיפול ולמדתי NLP. כלי שעוזר מאד לשנות תודעה, לבטל פחדים, לחזק בטחון  עצמי, לשחרר אובססיות ועוד

מאחר ולאורך התקופה המשכתי לעבוד גם כשכירה לא התפניתי כל כולי לייעוד שלי, הרגשתי שאני מאבדת את עצמי וזה ממש לא מתאים לי. אני מאמינה שכל אחד צריך לחיות את חייו בשמחה, ללכת אחר צו הנפש, אחרי הדברים שאנו אוהבים וטובים בהם ולא לאפשר לפחדים הישרדותיים או אחרים לעכב צמיחה ושמחה לכן עזבתי את עבודתי כשכירה והתחלתי לייעץ ולטפל במשרה מלאה.

אלו האמונות והתורות שאני מעבירה לאנשים שמגיעים אלי, להתחבר לצורך של הנשמה, לכישורים, לחזקות.. גם בחיים האישיים וגם המקצועיים, להתחבר לכוח הפנימי ולשנות.

לראות את המטרה הסופית ולחוות ולא להיתקע במסגרות שמיצו את עצמן.

אז עכשיו כשהכרתם אותי קצת, אשמח ללוות אתכם במסעכם האישי.

חגית דאבוש -ייעוץ והכוונה באמצעות אסטרולוגיה, NLP וטיפולים אנרגטיים - 050-8344816