קווים לדמותו של מזל / ארכיטיפ תאומים

קווים לדמותו של מזל / ארכיטיפ תאומים

מזל תאומים שייך ליסוד האוויר (המזלות האחרים ביסוד זה: מאזניים ודלי) והשליט שלו הוא כוכב מרקורי, המייצג תקשורת, כתיבה ותנועה. 

רבים מבני מזל זה מרגישים שהחצי השני שלהם חסר ולכן הם מחפשים חברים, מנטורים, זוגיות ואנשים חדשים בעלי מחשבה ורעיונות שונים כדי לנסות למלא את החוסר.

 

מזל תאומים מזוהה עם זריזות מחשבה, ידע רב, אלתור ותנועה רבה.

לחלק מבני המזל אין את הסבלנות לשבת ללמוד (או סבלנות בכלל), אך הידע נקלט במוחם במהירות מכל רסיס מידע חולף. מחוברים לכל מה שקשור לתקשורת ומדיה, מחשבים, אינטרנט, רדיו  ומעודכנים בחדשות כמו בגאדג'טים שרק יצאו.

בני מזל תאומים יכולים לנהל "סמול טוק" עם כל אחד ואחת, מחליפים מידע, מפלרטטים ובאמת מתעניינים, אבל קשרים עמוקים יוצרים רק עם מעטים.

הוראה, כתיבה, מחקר ומדע וכל מה שקשור ביצירת הקשרים והסקת מסקנות ואפילו בילוש מתאים להם כמקצוע וגם כתחביב.

רב התאומים משאירים רושם של נחמדים ומקסימים. הם מרתקים ומושכים בשיחה בחן ומילה,

אך תכונות אלה יכולות להתפתח לצד השלילי, ה"סמול טוק" וההתעניינות יכולים לגלוש לרכלנות וכשרון האלתור וזריזות המחשבה יכולים להביא לנוכלות וחוסר אמינות.

חוסר הסבלנות יכול להוביל לידע שטחי בנושאים רבים.

 אם זה יהיה כך או כך זה תלוי במפה האישית, הכוכבים האחרים וההיבטים.

בזוגיות זקוקים לנושאי שיחה רבים, גירוי שכלי ובן הזוג צריך להישאר מעניין כל הזמן, לא לספר הכל כדי לסקרן, לאגור בעצמו ידע כדי לרתק, אחרת התאום שממולו משתעמם וזה הסוף.

תאומים רבים אינם נכנסים לקשר עמוק, הקשר שכלי יותר מאינטימי, אבל חברי ומתעניין.

אין ספק שצריך ללמוד לחיות עמם, אך מה שבטוח לרגע לא משעמם אתם.

מזל טוב תאומים חביבים 

 הערה: 

כשאנו אומרים מזל, אנו מתכוונים למיקום השמש במזל מסוים ברגע הלידה, אך המפה האישית מורכבת מ- 10 כוכבים שכל אחד מהם משפיע בצורה שונה והאדם מושפע מכולם.
השמש מראה מה אנו שואפים להיות , אבל מכלול המפה האישית יספר את הסיפור השלם וזה מה שעושה כל אחד מאתנו שונה ומיוחד.

לייעוץ  והכוונה למיצוי מלוא הפוטנציאל האישי עפ"י מפה אישית ומדויקת - חגית דאבוש 050-8344816

 

 

 

חגית דאבוש  - ייעוץ והכוונה באמצעות אסטרולוגיה, NLP וטיפולים אנרגטיים

הסיפור האישי שלי –

יהיה לי נעים להכיר כל אחד ואחת מכם, אבל עד שתגיעו אליו ותספרו לי, אספר לכם קצת על עצמי.

אז, אני חגית ויש לי ילדה נפלאה ושמה אלה, נשמה אהובה שלשמחתי בחרה בי להיות אמא שלה.

כשהחלטתי שאני רוצה להיות אמא ולאחר זוגיות ארוכת שנים שבה בחרתי לא להביא לעולם ילד (זה מה שהיה נכון עבורי), החלטתי לחבור לשותף להורות ותוך שלושה חודשים מיום קבלת ההחלטה כבר התבשרתי על הריון.

כשאני מרגישה מהבטן שזה נכון, אני הולכת עם זה ועד הסוף ואני מודה מדי יום על ההחלטה הזו.

ולעניין המקצועי יותר – את דרכי התחלתי בקורס שחזור גלגולים שאליו הגעתי "בטעות" בשנת 2001. בעקבות קונפליקט אישי ביחסים, אבי ז"ל שהיה מאד רוחני ומאסטר ברייקי חשף אותי לעולם מרתק של חיבור בין עבר והווה, תת מודע ומודע, דימיון מודרך ועוד ומכאן החל המסע המרתק לנבכי הנפש ולשאלות קיומיות שאינן מסתיימות.

לאחר מכן, מאחר וגם הצד הלוגי מפותח אצלי, התחלתי בלימוד וגילוי תורת האסטרולוגיה.

המפה האסטרולוגית מספרת לי את הסיפור של האדם, את הייעוד, את השיעורים, את הנתיבים והתחלתי לעסוק בייעוץ במקביל לעבודה כשכירה בתחום הכספים. 

והתיאבון לידע רק נפתח. למדתי גם נומרולוגיה, רייקי, טארוט והכל כדי לשפר את ההבנה והיכולת לכוון, אבל הרגשתי שהנשמה שלי נמשכת יותר ויותר לכיוון הטיפולי ומכאן הייתה הדרך קצרה ל"חיבור למודעות על", תובנות שמגובות בתדרי על כדי לעזור ליישמן, שאליהם אני מחוברת בעצמי ומטפלת באחרים כדי לפתח מודעות, לשחרר חסימות, לחזק ולטהר. תדרים נפלאים, מעצימים ומרגשים.

אחרי כל כך הרבה רוח, חיפשתי דרך להוסיף כלי פרקטי נוסף לטיפול ולמדתי NLP. כלי שעוזר מאד לשנות תודעה, לבטל פחדים, לחזק בטחון  עצמי, לשחרר אובססיות ועוד

מאחר ולאורך התקופה המשכתי לעבוד גם כשכירה לא התפניתי כל כולי לייעוד שלי, הרגשתי שאני מאבדת את עצמי וזה ממש לא מתאים לי. אני מאמינה שכל אחד צריך לחיות את חייו בשמחה, ללכת אחר צו הנפש, אחרי הדברים שאנו אוהבים וטובים בהם ולא לאפשר לפחדים הישרדותיים או אחרים לעכב צמיחה ושמחה לכן עזבתי את עבודתי כשכירה והתחלתי לייעץ ולטפל במשרה מלאה.

אלו האמונות והתורות שאני מעבירה לאנשים שמגיעים אלי, להתחבר לצורך של הנשמה, לכישורים, לחזקות.. גם בחיים האישיים וגם המקצועיים, להתחבר לכוח הפנימי ולשנות.

לראות את המטרה הסופית ולחוות ולא להיתקע במסגרות שמיצו את עצמן.

אז עכשיו כשהכרתם אותי קצת, אשמח ללוות אתכם במסעכם האישי.

חגית דאבוש -ייעוץ והכוונה באמצעות אסטרולוגיה, NLP וטיפולים אנרגטיים - 050-8344816