האריות והלביאות - קווים לדמותם

האריות והלביאות - קווים לדמותם

 אריה – 23 ביולי עד 23 באוגוסט

אריה הוא מיסוד האש ואנשים בעלי סימן זה הם אנרגטיים, שאפתנים, כריזמתיים, מנהיגותיים. מאפיינת אותם נדיבות שיכולה להפוך לבזבזנות בקלות רבה ומלכותיות שעלולה להפוך ל"שואו". צריכים קסם בחיים, עניין. בית-עבודה ללא עניין נוסף זה ממש לא בשבילם. יוצרים עניין בחייהם וגורמים לאחרים להתעניין / להעריץ אותם.

נחמדים ושמחים לרב, מארחים באהבה ונדיבות, מפרגנים וגם אוהבים לקבל מחמאות.

האריות נאמנים גם אם יכולים להסתכל ולאהוב מה שהם רואים אצל אחרים ומפלרטטים. גאים ומשקיעים בבני הזוג. זקוקים לאהבה ולהתרגש והחיבוק שלהם חזק ומכל הלב.

גם בילדיהם הם משקיעים, מתגאים ואוהבים.

אוהבים לרוץ למרחקים וכל ספורט שמאתגר.

יהיו בתפקידי ניהול, משחק, אירוח וכל מה שקשור ביוקרה וזוהר וגם אם שאר המפה מעידה על תחום שאינו קשור, הם יגיעו לעמדת מפתח או שיובילו בתחומם.

במפות של שחקנים רבים האריה דומיננטי, שכן אנשים אלה אוהבים את אור הבמה.

בשלילי, צורך מוגזם בלהרשים וחיים מעבר ליכולותיהם לצורך "שואו", יהירות ואגו נפוח יתר על המידה, אך גם אלו ימשכו את תשומת הלב בכל מפגש.

יש ביניהם גם כאלו שצורכים מחמאות עד מיאוס ותחרותיות מעייפת עם צורך לנצח בכל זמן ובכל דבר.

אומץ, בטחון, שמחה ואופטימיות גם הם מאפיינים אותם שכן השמש מאירה עליהם ומחזקת אותם.

אם תיתן לבעלי סמל זה לזרוח, תראה הערכה וכבוד תזכה לנדיבות, לנאמנות וחוויות מלהיבות משותפות.

 

אצל אלו שהאריה מודגש במפת לידתם, תכונות אלו יבלטו מקטנות, אצל אחרים אלו התכונות שיפתחו בתוכם במהלך חייהם או לפחות ינסו. אם יגיעו לכך או לא זה תלו בשאר המפה ובהם.

 רעמת התלתלים שעל ראשי היא מאפיין נוסף לאריות. כן, גם אני לביאה.

הערה
כשאנו אומרים מזל, אנו מתכוונים למיקום השמש במזל מסוים ברגע הלידה, אך המפה האישית מורכבת מ- 10 כוכבים שכל אחד מהם משפיע בצורה שונה והאדם מושפע מכולם.
השמש מראה מה אנו שואפים להיות , אבל מכלול המפה האישית יספר את הסיפור השלם וזה מה שעושה כל אחד מאתנו שונה ומיוחד.

 לייעוץ  והכוונה למיצוי מלוא הפוטנציאל האישי עפ"י מפה אישית ומדויקת –

חגית דאבוש – אסטרולוגית התפתחותית, מטפלת בדמיון מודרך, NLP, רטרו הילינג ואנרגיות

ליצירת קשר בקלות ומהירות: https://www.dibiz.com/hagitdab1

חגית דאבוש  - ייעוץ והכוונה באמצעות אסטרולוגיה, NLP וטיפולים אנרגטיים

הסיפור האישי שלי –

יהיה לי נעים להכיר כל אחד ואחת מכם, אבל עד שתגיעו אליו ותספרו לי, אספר לכם קצת על עצמי.

אז, אני חגית ויש לי ילדה נפלאה ושמה אלה, נשמה אהובה שלשמחתי בחרה בי להיות אמא שלה.

כשהחלטתי שאני רוצה להיות אמא ולאחר זוגיות ארוכת שנים שבה בחרתי לא להביא לעולם ילד (זה מה שהיה נכון עבורי), החלטתי לחבור לשותף להורות ותוך שלושה חודשים מיום קבלת ההחלטה כבר התבשרתי על הריון.

כשאני מרגישה מהבטן שזה נכון, אני הולכת עם זה ועד הסוף ואני מודה מדי יום על ההחלטה הזו.

ולעניין המקצועי יותר – את דרכי התחלתי בקורס שחזור גלגולים שאליו הגעתי "בטעות" בשנת 2001. בעקבות קונפליקט אישי ביחסים, אבי ז"ל שהיה מאד רוחני ומאסטר ברייקי חשף אותי לעולם מרתק של חיבור בין עבר והווה, תת מודע ומודע, דימיון מודרך ועוד ומכאן החל המסע המרתק לנבכי הנפש ולשאלות קיומיות שאינן מסתיימות.

לאחר מכן, מאחר וגם הצד הלוגי מפותח אצלי, התחלתי בלימוד וגילוי תורת האסטרולוגיה.

המפה האסטרולוגית מספרת לי את הסיפור של האדם, את הייעוד, את השיעורים, את הנתיבים והתחלתי לעסוק בייעוץ במקביל לעבודה כשכירה בתחום הכספים. 

והתיאבון לידע רק נפתח. למדתי גם נומרולוגיה, רייקי, טארוט והכל כדי לשפר את ההבנה והיכולת לכוון, אבל הרגשתי שהנשמה שלי נמשכת יותר ויותר לכיוון הטיפולי ומכאן הייתה הדרך קצרה ל"חיבור למודעות על", תובנות שמגובות בתדרי על כדי לעזור ליישמן, שאליהם אני מחוברת בעצמי ומטפלת באחרים כדי לפתח מודעות, לשחרר חסימות, לחזק ולטהר. תדרים נפלאים, מעצימים ומרגשים.

אחרי כל כך הרבה רוח, חיפשתי דרך להוסיף כלי פרקטי נוסף לטיפול ולמדתי NLP. כלי שעוזר מאד לשנות תודעה, לבטל פחדים, לחזק בטחון  עצמי, לשחרר אובססיות ועוד

מאחר ולאורך התקופה המשכתי לעבוד גם כשכירה לא התפניתי כל כולי לייעוד שלי, הרגשתי שאני מאבדת את עצמי וזה ממש לא מתאים לי. אני מאמינה שכל אחד צריך לחיות את חייו בשמחה, ללכת אחר צו הנפש, אחרי הדברים שאנו אוהבים וטובים בהם ולא לאפשר לפחדים הישרדותיים או אחרים לעכב צמיחה ושמחה לכן עזבתי את עבודתי כשכירה והתחלתי לייעץ ולטפל במשרה מלאה.

אלו האמונות והתורות שאני מעבירה לאנשים שמגיעים אלי, להתחבר לצורך של הנשמה, לכישורים, לחזקות.. גם בחיים האישיים וגם המקצועיים, להתחבר לכוח הפנימי ולשנות.

לראות את המטרה הסופית ולחוות ולא להיתקע במסגרות שמיצו את עצמן.

אז עכשיו כשהכרתם אותי קצת, אשמח ללוות אתכם במסעכם האישי.

חגית דאבוש -ייעוץ והכוונה באמצעות אסטרולוגיה, NLP וטיפולים אנרגטיים - 050-8344816